ג'רזי בויז, יומיים ולילה, לו רק
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 16 במאי, 2015 / שי שגב

12:35 ג'רזי בויז | Jersey Boys, ערוץ Hot פאן + בשעה 21:30 בערוץ Yes1


קלינט איסטווד מחליט להתנסות בז'אנר אחר ומביים דרמה מוזיקלית המבוססת על המחזמר המצליח מברודווי. סיפורם של ארבעה צעירים שהגיחו בשנות השישים מרקע של עוני ופשע וכבשו את העולם הסערה עם שורת להיטי פופ נצחיים, בתור להקת 'הפור סיזנס' האגדית. עם ההצלחה המטאורית מגיע כסף רב, אך גם קנאה, בעיות עם נשים וחברות שעומדת במבחן. שחקנים: ג'ון לויד יאנג, מייקל לומנדה, וינסנט פיאצה ("אימפריית הפשע"), כריסטופר ווקן. במאי: קלינט איסטווד. ארה"ב, 2014. סרט לא חדשני וגם חסר אנרגיה. מומלץ בעיקר לחובבי המוזיקה של התקופה. ציון: 


22:00 יומיים ולילה | Two Days, One Night, ערוץ Yes3


כרוניקה של 48 שעות בחייה של אם צעירה העומדת להיות מפוטרת מהמפעל בו היא עובדת. מנהליה מבשרים לה שאם תצליח לשכנע את מרבית עמיתיה להצביע על ביטול הבונוס המשמעותי שהם אמורים לקבל לחג, היא תוכל להחזיק במשרתה. כנגד השעון היא יוצאת למסע מדלת לדלת, מעובד לעובד, במאמץ להציל את מקום עבודתה, ועומדת מול קשיים ודילמות שישנו את חייה, ואת חיי אלו שהיא באה עמם במגע. שחקנים: מריון קוטיאר ("חלודה ועצם"), פבריציו רונג'וניה, קת'רין סלי. במאים: לוק דארדן וז'אן-פייר דארדן ("רוזטה"). בלגיה, 2014. סרט חברתי וחשוב, במיוחד לתקופתנו, עם מסר של כנות והרבה תשוקה. ציון: 


22:00 לו רק | If Only, ערוץ לייפטיים


דרמה רומנטית על הזדמנות שנייה שניתנת לבחור שמאבד את חברתו בתאונה זמן קצר לאחר מריבה קשה, ואולי למנוע את המוות המאיים לקרות. עם: ג'ניפר לאב היואיט ("רשימת הקליינטים", "שולחן לחמישה"), שכתבה לסרט שני שירים ומבצעת אותם בעצמה, פול ניקולס ("חוק וסדר: אנגליה") וטום וילקינסון ("ג'ון אדמס"). במאי: גיל ג'נגר ("10 דברים שאני שונאת אצלך"). ארה"ב, 2004.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !