מכתבי אהבה מפריז, הסקס של מאסטרס 3, לגלות את גסטון, הילד הנדיר ביותר בעולם
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 16 ביולי, 2015 / שי שגב

21:15 מכתבי אהבה מפריז | Signed Sealed Delivered, ערוץ Yes דרמה


הספיישל החדש של "מכתבי אהבה", מתרחש הפעם בעיר האורות הרומנטית פריז. הסדרה עוקבת אחר חייהם ופעילותם של ארבעה בלשי דואר שהופכים לצוות חוקר המאתר נמענים של פריטי דואר, שלא ידוע למי הם מיועדים. משימתם לוקחת אותם אל מחוץ למשרדם ולתוך עולם לא צפוי, שבו מכתבים וחבילות שאיבדו את דרכם, יכולים להציל חיי אדם, לפתור פשעים, לאחד בין אהבות ישנות ולשנות את העתיד, כאשר הם מגיעים באיחור, אך בדרך מופתית כלשהי, תמיד בזמן. בספיישל, ארבעת בלשי הדואר חוקרים את מהי אהבת אמת כשהם מגישים מסמכי גירושין לזוג, בדיוק ביום בו מופיעה במפתיע הולי, אשתו הנעדרת של אוליבר (פופי מונטגומרי, "ללא עקבות").

22:00 הסקס של מאסטרס 3 | Masters of Sex 3, ערוץ Hot פלוס, בשעה 22:50 בערוץ Yes Oh, כל היום בערוצי סלקום TV


הדרמה המבוססת על חייהם של חוקרי הסקס פורצי הדרך ד"ר וויליאם מאסטרז ו-וירג'ינה ג'ונסון, שבה בעונה חדשה. מייקל שין ("המלכה", "רוק 30") מגלם את מאסטרז, וליזי קפלן ("קלוברפילד", "ילדות רעות") את ג'ונסון, שהמחקר שלהם לגבי מיניות אנושית בשנות ה-60 התחיל את המהפכה המינית. ספוילר - העונה החדשה נפתחת ב-1966, חמש שנים לאחר סיום העונה הקודמת, ומיד לאחר שצמד החוקרים מפרסמים את ממצאיהם. חבריהם האקדמאים והעיתונאים נראים סקפטיים, אך ג'ונסון דוחה את האשמותיהם בטענה שהמחקר שלהם הוא 'המהפכה המינית של זמננו', ולמרות שג'ונסון ומאסטרס נשארים ברוב המקרים מחוץ לאור הזרקורים, הספר שלהם הופך במהרה לרב מכר, והם חייבים לעזור בקידומו. גם מערכת יחסיהם של ביל, ורג'יניה וליבי עתידה להשתנות בעונה החדשה ולקרב מאוד את ליבי וורג'יניה. דמויותיהם של ברטון (בו ברידג'ס) ומרגרט (אליסון ג'אני) סקאלי שעזבו בתחילת העונה השניה, עתידות לשוב להופעות אורח בעונה החדשה. ג'וש צ'ארלס עתיד להגיע לתפקיד אורח - התפקיד הטלוויזיוני הראשון שלו מאז עזיבתו המפתיעה את "האישה הטובה" – ויגלם את דניאל לוגן, איש מכירות מפוקפק שמנסה להפוך את המחקר לרווח אישי על ידי שיווק חומרים מעוררי תשוקה, בהסתמך על הצלחתם של ג'ונסון ומאסטרס.

22:00 לגלות את גסטון | Finding Gaston, ערוץ Yes דוקו


האם שף יכול לשנות אומה שלמה? הסרט מביא את קורותיו של השף שהוא סלב-על בארצו, גסטון אקוּריוֹ, לו מיוחסת הפופולאריות העולמית של המטבח הפרואני. הסיפורים, מקורות ההשראה והחלומות מאחורי האיש שנטל על עצמו משימה לשנות את המדינה עם הבישול שלו. הצטרפו למסע קולינארי מגרה ומפתיע במטבח הפרואני התוסס. בימוי: פטרישיה פרז. 75 דקות, פרו, 2014.

22:55 הילד הנדיר ביותר בעולם | Rarest Boy in the World, ערוץ 8


איידן סמית' הוא ילד בן 5 הסובל מתסמונת רפואית יוצאת דופן: הוא מכוסה בגידולים וגבשושיות המעוותים את פניו וגופו. איידן סובל מתסמונת נדירה הנקראת Cloves Syndrome, בה לוקים רק 130 אנשים בעולם. מצבו אינו מאפשר לו לדבר וללכת, והוא זקוק לטיפול סביב השעון. הסרט עוקב אחר איידן, הוריו ואחיו הגדול בהתמודדותם עם התסמונת הקשה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !