דריפט אולסטאר ריאלטי, שערוריית קוצרי האיברים, פושרז 2, החץ 4, סופו של מילטון לוי
חדש בטלוויזיה – יום שני, 16 בנובמבר, 2015 / שי שגב

19:50 דריפט אולסטאר ריאלטי | European Series Drift AllStar, ערוץ אקסטרים


כל האקשן מעונת GP דריפט 2015 ברחבי אירופה: בריטניה, שבדיה, אסטוניה ועוד. התוצאות הסופיות של כל מרוץ, קטעים בלעדיים של מאחורי הקלעים, ראיונות עם הנהגים והמעריצים.

21:00 שערוריית קוצרי האיברים | Hard to Believe, ערוץ Yes דוקו


סרט תחקיר אמיץ על אחד הפשעים המזוויעים של ימינו: רצח המונים של אסירי מצפון בסין, בחסות הממשל, לשם מכירת האיברים היקרים שלהם לחולים זרים. קשה להאמין, אך בבתי-הכלא בסין יש רופאים שמבתרים אנשים בכפייה וקוצרים איברים חיוניים - רק כדי שניתן יהיה למכור אותם. פעמים רבות זה כמובן מוביל למותם. על פי הדיווחים, זה קרה כבר עשרות אלפי פעמים. הסרט, שמתבסס על תחקיר בן שבע שנים של הסופר אית'ן גוטמן, מציג וידוי של רופא-מנתח שגרם למותו של אסיר אחרי שקצר את האיברים החיוניים מגופו; את סיפורם של אסירים שניצלו ממוות ומנסים להסב את תשומת הלב העולמית לתופעה; ואת פרופ' יעקב לביא הישראלי, מנתח השתלות לב, שבהשראת אביו ניצול השואה נאבק לשנות את החוק בארץ ולמנוע מישראלים מלהיות שותפים בפשעי קצירת האיברים שהביאו למותם של רבבות אסירים סיניים. בימוי: קן סטון, איירן סילבּר. 56 דקות, אנגליה / ארה"ב, 2015.

22:30 פושרז 2, ערוץ Hot בידור ישראלי


סדרת הדוקו חוזרת אל המסך, בעונה חדשה וסוערת לא פחות: תופעה של עשרות אלפי ילדים שחולמים להיות כוכבים, והוריהם שמתגייסים למען מטרת-העל הזו, ומשתמשים בכל האמצעים שעומדים לרשותם כדי להשיג אותה.

22:45 החץ 4 | Arrow 4, ערוץ Yes אקשן


לאחר שהביס את אויבו הגדול ביותר ורכב אל השקיעה עם אהובתו משכבר הימים, פליסיטי סמוק, אוליבר קווין עזב את סטרלינג סיטי בתקווה להתחיל בחיים חדשים. ספוילר - חופשתם הרגועה של אוליבר ופליסיטי מופסקת על ידי ביקור של תי'אה ולורל שמגיעות להזעיק את אוליבר בחזרה, לאחר שהעיר מותקפת על ידי רוחות, צוות רוצחים בהנהגתו של דמיאן דרק (ניל מקדונהיו, "עקרות בית נואשות"), רוצח קר ומסוכן. אך כשאוליבר חוזר לעיר, דיגל מבהיר שהוא אינו מעוניין שיחזור לצוות.

23:55 סופו של מילטון לוי
The Death of Milton Levy, ערוץ הקולנוע הישראלי


דרמה. מילטון לוי, אדם שהחיים צרים עליו מכל הכיוונים, מבצע עם חבריו שוד שלדעתו יעזור לו לצאת מהמצב. אולם גם שוד אחד זה יותר מדי. שחקנים: אושיק לוי, דבל'ה גליקמן, יוסף שילוח. במאי: ניסים דיין. ישראל, 1981.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !