התרופה, חפיפה, מסע משוגע
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 16 בדצמבר, 2015 / שי שגב

16:10 התרופה | The Cure, ערוץ Hot דרמה


דרמת מתח על מדענית צעירה ומבטיחה שעובדת בחברת תרופות גדולה. חייה משתנים כשהיא מגלה לתדהמתה כי החברה שלה הצליחה לפתח בסתר לפני מספר שנים תרופה למחלת סרטן. היא מחליטה לקחת סיכון וליידע את העולם על התרופה המדהימה, למרות שבכך תפגע קשות במכירת התרופות הכימותרפיות של החברה. אולם בעלי החברה יעשו הכל כדי לשמור שהיא תהיה בשקט ולא תחשוף את הפיתוח מציל החיים. שחקנים: אנטוניה פרבל, דניאל ליסינג, ג'ון באך, נטלי בולט. בימוי: דייויד גולד. ארה"ב / ניו זילנד, 2014.

21:00 חפיפה | Women in Sink, ערוץ Yes דוקו


זוכה פרס השופטים – פסטיבל קרלובי וארי 2015; הסרט הקצר הטוב ביותר – פסטיבל חיפה 2015. במספרת הנשים הקטנה 'פיפי' בוואדי ניסנאס, בבעלות ערבייה נוצרית ישראלית, התקינה הבמאית איריס זכי מצלמה מעל כיור החפיפה, בו היא משוחחת עם הנשים בזמן שהיא שוטפת את שיערן. כך היא מאפשרת לנשים לחלוק את דעותיהן על פוליטיקה, היסטוריה ואהבה. 36 דקות, ישראל / אנגליה, 2015.

22:00 מסע משוגע | The Road Within, ערוץ MGM


רימייק לסרט "וינסנט הולך לים". פוליטיקאי מאשפז את בנו החולה בטורט במוסד שם הבן פוגש את מרי, האנורקטית ושותף כפייתי ויחד הם מחליטים לברוח. שחקנים: דב פטל, זואי קרביץ'. במאי: גרן וולס. ארה"ב, 2014. ליהוק גרוע הופך את הנושא הרציני לקומדיה אידיוטית ולא אמינה. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !