בלשים בקצב, מכשפות 14, המדבר האדום, הנבחרת האדומה, החברים של יאנה, חוף האקסים 3
חדש בטלוויזיה - יום ראשון, 17 בינואר, 2016 / שי שגב

16:30 בלשים בקצב | Fresh Beat Band of Spies, ערוץ ניק ג'וניור


סדרת אנימציה חדשה. חבורה של מרגלים מוזיקליים פותרת תעלומות ומסכלת את מזימותיהם של חורשי רעה. החבורה מונה את טוויטס, דיג'יי המנהל מרכז טיפולי לחיות, קיקי, הגיטריסט הראשי של הלהקה ובעליה של מספרה, שאוט, קלידן ספורטיבי ומרינה, כימאית במאפיית קאפקייקס.

20:30 מכשפות Every Witch Way 4 | 4, ערוץ ניקלודיאון


אמה, נערה בת 14, עוברת לגור עם אביה בפרברי מיאמי ומגלה שהיא מכשפה בעלת כוחות מיוחדים. היא יוצאת למסע של גילוי עצמי בלוויית ספר קסמים שירשה מאימה המנוחה ואחות בית הספר - לילי, המדריכה אותה במהלך שנת הלימודים. אמה לומדת כיצד לנווט במערכת החברתית המסובכת של חטיבת הביניים, ביניהן 'הפנתריות', קבוצת הנערות הפופולריות בבית הספר; מאדי ואן פלט – מנהיגת החבורה וגם זוגתו של דניאל, מושא הקראש של אמה; ומיס טורס - מנהלת בית הספר שהיא גם מכשפה רעה השואפת לגזול את כוחותיה של אמה.

22:00 המדבר האדום | Deserto Rosso | Red Desert, ערוץ Yes3


סרטו הראשון בצבע של המאסטר האיטלקי, אנטוניוני ("אוונטורה"), עשה את בכורתו בפסטיבל ונציה, שם זכה בשלושה פרסים, כולל אריה הזהב. מוניקה ויטי, בשיתוף הפעולה הרביעי והאחרון עם אנטוניוני, נותנת את אחת מהופעותיה הגדולות ביותר בתפקיד אישה צעירה אשר מנסה לשמור על שפיותה בתוך עולם מתועש שסוגר עליה. שחקנים נוספים: ריצ'ארד האריס. במאי: מיכאלאנג'לו אנטוניוני. איטליה, 1964. איטי ופילוסופי, אך מרתק בזכות הצילום, הצבעים והמקוריות. ציון: 


22:00 הנבחרת האדומה | Red Army, ערוץ Yes דוקו


פרס חביב הקהל – AFI Fest, פרס חביב הקהל – הפסטיבל הבינלאומי שיקגו. סרט קולנוע מרתק ופוקח עיניים על ברית-המועצות ועל השושלת המצליחה ביותר בהיסטוריה של הספורט: נבחרת ההוקי של הצבא האדום. במרכז הסרט - קפטן הנבחרת, סלאבה פטיסוב, והסיפור המטלטל של הפיכתו מגיבור לאומי נערץ לאויב פוליטי. מברית-המועצות של אז ועד רוסיה של היום, בודק הסרט כיצד ספורט משקף תזוזות חברתיות ותרבותיות וכיצד עלייתה ונפילתה של נבחרת הצבא האדום מקבילה באופן מדהים לזו של ברית המועצות עצמה. זהו סיפור מעורר השראה על תפקידה של המלחמה הקרה בזירת הקרח, ועל אדם שעמד בפני מערכת כוחנית ומשומנת ופילס הדרך עבור דורות של רוסים. בימוי: גייב פולסקי. 84 דקות, ארה"ב/רוסיה, 2014. מרתק, משעשע וכיפי, לא רק לחובבי הוקי קרח. ציון: 


22:00 החברים של יאנה | Yana's Friends, ערוץ הקולנוע הישראלי


דרמה רומנטית. סיפור על מהגרים מרוסיה שנחתו לעולם חדש בלב תל-אביב, בתקופת מלחמת המפרץ הראשונה. יאנה היא צעירה, יפה והרה. בעלה עזב אותה בדירה שאותה היא מחלקת עם אלי, צלם חתונות בן עשרים שניחן ברעב מיני בלתי נדלה. אלי הוא גם מציצן אובססיבי המשתמש במצלמתו כדי ללכוד רגעים פרטיים בחיי אנשים אחרים. יאנה, שכל רצונה הוא להשיג כסף על מנת לחזור לרוסיה, נשבית אט אט בקסמו והופכת לפרויקט אישי שלו. כאשר היא מגלה קלטות וידאו המתעדות את הרגעים הפרטיים ביותר שלה, היא מתפוצצת מכעס. זוכה 10 פרסי אופיר 1999, ביניהם פרס הסרט הטוב ביותר, הצילום, הבימוי, העריכה, התסריט והמשחק. שחקנים: אווה קפלון, ניר לוי, שמיל בן ארי, מוסקו אלקלעי ולוסי דובינצ'יק. ישראל, 1999.

22:05 חוף האקסים 3 | 3 Ex on The Beach, ערוץ MTV


עונה חדשה לריאליטי השידוכים. ארבעה רווקים וארבע רווקות מבלים את חופשת הקיץ שלהם בגן עדן שמשי ומחפשים אחר אהבה בכל המקומות הנכונים. ישנה רק בעיה אחת- כל אחד מהמשתתפים מלווה באקס שלו, הנמצא שם על מנת לנקום או כדי להצית מחדש את האהבה שכבתה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !