מה ניש, האינסופי, קריסטלה
יום שלישי, 17 במרץ 2015 / שי שגב

12:00 מה ניש, ערוץ הילדים


רצועה מוזיקלית חדשה בערוץ הילדים אותה בוחרים צופי הערוץ. מדי שבוע יהיה ניתן להציע ולבחור את השירים האהובים עליהם באתר ערוץ הילדים: KidsTV.co.il, כשהקליפים לשירים הנבחרים ישודרו בערוץ. בנוסף, מוזמנים הצופים לשלוח סרטוני וידיאו בהם הם בוחרים את הקליפ האהוב עליהם. אותם סרטונים ישודרו על מסך הערוץ כחלק מהרצועה המוזיקלית.

22:00 האינסופי | The Infinite Man, ערוץ Yes3


השילוב בין קומדיה רומנטית לסרט מסע בזמן מתבקש כשהגיבור של הסרט הוא מדען מבריק, רומנטיקן חסר תקנה ופריק קונטרול. כל מה שהוא רצה היה לשחזר את סוף השבוע הרומנטי שלו ושל חברתו מלפני שנה, אבל אז המציאות והאקס שלה התעקשו להפריע ולקלקל הכל. נחוש לתקן את המצב הוא בונה מכונת זמן, אבל משהו תמיד משתבש, מציב את גיבורנו בלופ בלתי נגמר שמעמיד את אהבתו בסכנה. שחקנים: ג'וש מקונוביל, האנה מארשל, אלכס דימיטריאדס ("תן לו בראש"). במאי: יו סאליבן. אוסטרליה, 2014. סרט מקורי, מרענן ומלא כיף. מומלץ. ציון: 23:00 קריסטלה | Cristela, ערוץ Yes קומדי


הקומיקאית קריסטלה אלונזו מככבת בקומדיה חדשה על איך לצחוק כל הדרך להגשמת החלום האמריקני. בשנתה השישית בבית הספר למשפטים, קריסטלה עומדת לפני קבלתה להתמחות (ללא תשלום) במשרד עו"ד יוקרתי. הבעיה היחידה היא, שהמרדף שלה אחר הצלחה, הוא שאפתני מדי עבור משפחתה המקסיקנית-אמריקנית, שחושבת שהאמביציה הזו, אינה ראויה. קריסטלה תקועה יחד עם משפחתה, בתרבות הישנה שהיא מנסה להניע לכיוון מודרני יותר, מודרניות שהיא כמהה לאמץ בחייה המקצועיים והאישיים. בעוד שמדובר בקומדיית מולטי קמרה טיפוסית, אלונזו זורחת כאחת הכישרונות הקומיים החדשים העולים בארה"ב. ציון איי.אם.די.בי.: 6.3/10, ציון טי.וי.קום: 7.7/10, ציון עגבניות רקובות: 48%/100%, ציון מטה-קריטיק: 61/100.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !