פשוט לאפות 2, תקועים בחופשה, גרים סליפר
יום שישי, 17 באפריל, 2015 / שי שגב

17:00 פשוט לאפות 2, ערוץ האוכל


מירי ארזי - הבעלים והשפית של רשת הקונדיטוריות והקייטרינג 'מתוקה' - חוזרת בעונה שנייה. בכל תוכנית תתרכז מירי בנושא אחר מעולם הקונדיטוריה ותדגים איך בעזרת שימוש נכון בחומרי הגלם אפשר להגיע לתוצאות מעולות. היא תכיר לצופים את הדרך הקלה להכין את המתוקים שהולכים הכי טוב בקונדיטוריה, תדגים הכנת מאפים 100% עבודת יד ותגלה סודות קטנים שיהפכו את האפייה לחוויה ביתית מהנה. בנוסף, מאחורי הקלעים של הקונדיטוריה בביקור במפעל הבוטיק שלה ובנוסף תכיר לצופים את כל הגאד'גטים הכי חמים ונחוצים בעולם האפייה. בין המתכונים: סושי מתוק, ברולה הפוך, לחמניות לבית הספר, בראוניז טבעוניים, טורט פרג מנצחת, עוגת שמרים בארבעה צבעים ומתכונים מנצחים מבית אימא מתוקה שגם תבוא בכבודה ובעצמה להתארח באולפן ולתת טיפ או שניים באפייה. ישראל, 6 פרקים, 2015.

21:30 תקועים בחופשה | Blended, ערוץ Yes1 + בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד


בחור ובחורה בעלי משפחות יוצאים ביחד לבליינד דייט נוראי במיוחד. מהר מאד הם מבינים שהם לא רוצים להיפגש שוב בחיים. אבל כאשר כל אחד מהם מחליט בנפרד לנסוע לחופשה חלומית ואקזוטית עם המשפחה - הם מוצאים את עצמם שוב תקועים זה עם זו, והפעם בספארי באפריקה. שם, לצד חיות פראיות, מדריכים לא שגרתיים ועם הילדים המתבגרים, הם צריכים להתגבר על התיעוב ההדדי, לצלוח את התקלות המשעשעות והכואבות, ולהתחיל ליהנות מהחופשה ביחד. שחקנים: אדם סנדלר, דרו ברימור, בלה ת'ורן. במאי: פרנק קורסי. ארה"ב, 2014. הסרט נוחת בין קומדיית סלפסטיק זולה לקיטש הכתוב באופן זול במיוחד. נראה שאינטליגנציה לא סחפה את הכוכבים לתסריט, וברור שזסה אינו אחד הסרטים הגדולים של ברימור. על סנדלר אין בכלל מה לדבר... ציון: 


22:00 גרים סליפר | The Grim Sleeper, ערוץ לייפטיים


דרימה וולקר ("גראן טורינו") והזמרת מייסי גריי מככבות בדרמת פשע המבוססת על סיפור אמיתי. כתבת בלוס אנג'לס, עולה על עקבות של רוצח סדרתי הידוע בכינוי 'גרים סליפר', שחיסל עשרות נשים. ככל שהחקירה מתקדמת היא מגלה שבמשך 20 שנים המשטרה מסתירה עקבות של הרוצח והשאירה קהילה שלמה מפוחדת. הכתבת מתחילה ליצור קשר עם משפחות של הקורבנות ולספר להם את האמת ונתקלת בקורבן שהצליחה לחמוק, מבלי לדעת שהרוצח עדיין לא נתפס והוא בעקבות השתיים.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !