השטיח האדום של טקסי פרסי הבילבורד, אני ירושלמי, רסיסי אהבה, הבקסטריט בויז: לא עשו אותנו באצבע, אוונטורה
חדש בטלוויזיה - יום ראשון, 17 במאי, 2015 / שי שגב

01:00 השטיח האדום של טקסי פרסי הבילבורד | Billboard Music Award, ערוץ !E


ג'וליאנה רנסיק, טרנס ג'י ומומחי האופנה של הערוץ מגיעים לראשונה לשטיח האדום של טקס פרסי המוסיקה של בילבורד. הפרסים בטקס מוענקים מטעם מגזין המוסיקה Billboard, המפרסם את מצעדי המוסיקה החשובים בארה"ב.

20:30 אני ירושלמי | I Was Born in Jerusalem, ערוץ הקולנוע הישראלי


תעודה. 4 שנים לאחר מלחמת ששת הימים, יוצא יהורם גאון לטיול ברבעיה של ירושלים, ויחד עם שמונה פזמונים חדשים, הוא מגיש שיר הלל לעיר ילדותו. בין השירים שהושרו לראשונה בסרט: השר מונטפיורי, הנני כאן, אני עושה לי מנגינות. עם: יהורם גאון, רחל צימרמן. במאי: יהורם גאון. ישראל, 1971.

22:00 רסיסי אהבה | Obsession, ערוץ הקולנוע הישראלי


מלודרמה משפחתית המתרחשת בשכונת נחלאות בירושלים של שנות ה-60. מלכה (ריימונד אמסלם), אם לארבעה המנסה בכל כוחה לשמר את התא המשפחתי המתפורר שלה בעוד בעלה יפה התואר וההולל (יחזקאל לזרוב) מבזבז את כספי המשפחה. כשהבעל מאיים לעזוב מתערערת מלכה ואיתה משפחה כולה. על פי סיפורו האישי של הבמאי: ניסים נוטריקה. ישראל, 2011.

22:00 הבקסטריט בויז: לא עשו אותנו באצבע | Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made Of, ערוץYes דוקו


ב-29 באפריל, 2012, הכריזו הבקסטריט בויז על שובו של קווין ריצ'ארדסון ללהקה. זו הייתה הפעם הראשונה מזה שש שנים שההרכב המקורי חזר לתמונה – ואז החלו גם הצילומים של הסרט הזה. זהו לא רק סיפור על גברים מבוגרים בתוך להקת בנים. זה גם סיפור על חמישה חברים, על הקרבה, על השלמה עם העבר ומבט קדימה לסוג חדש של חופש. הם איבדו את הנעורים שלהם לטובת אור הזרקורים ודרישות התהילה, והם עדיין נאבקים להפוך לגברים, לחשל את דרכם הן הפרטית והן הציבורית – באמצעות המוסיקה. כשהם נפגשים מחדש באולפן ההקלטות, חמשת החברים מתמודדים עם קשיים יצירתיים ואישיים, ופצעים ישנים נפתחים. בניסיון לקבל תשובה על השאלה הגדולה ביותר עליה לא קיבלו מענה, הם מדברים לראשונה על האיש שגרם לכל זה לקרות לפני 20 שנה: לו פרלמן - עכשיו אסיר בכלא – הוא המוח מאחורי להקת הבנים הזו, להקת הבנים הגדולה ביותר בכל הזמנים. לו נמצא בכלא בגלל הונאת פונזי והונאות אחרות, ביניהן העלמת מיליונים מחברי הלהקה. בימוי: סטיבן קיג'אק. 101 דקות, אנגליה/ארה"ב, 2015. סרט מסקרן ובנוי חכם, ומגלה הרבה מן האמת מאחורי להקות הבנים. ציון: 


22:00 אוונטורה | L'Avventura, ערוץ Yes3


סרטו המופתי של המאסטר האיטלקי מיכלאנג'לו אנטוניוני, המספר על קשר שנרקם בין צעירה לבין גבר המחפש את זוגתו שנעלמה במהלך נופש, נחשב לאחד הסרטים המשמעותיים בתולדות הקולנוע ולזה שבישרה את הגעת המודרניזם לקולנוע בתחילת שנות השישים. הקרנת הבכורה של הסרט בפסטיבל קאן עוררה סערה, דבר שלא מנע ממנו מלזכות בפרס חבר השופטים. שחקנים: מוניקה ויטי, גבריאל פרזי, ליאה מאסרי. במאי: מיכלאנג'לו אנטוניוני. איטליה, 1960. סרט קלאסי במלוא מובן המילה, מבוים להפליא ומצולם יפהפה, כך נראה טרי וצעיר גם היום. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !