עיירת דובי הקוטב, איש ללא סלולרי, חומר טוב
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 17 במאי, 2016 / שי שגב

22:00 עיירת דובי הקוטב | Polar Bear Town, ערוץ הטיולים


מדי חורף נודדים כ-1,000 דובי קוטב מורעבים אל שטחה של עיירת הספר צ'רצ'יל שבמניטובה, קנדה. זו העת בשנה בה אוכלוסיית המקום, המונה 800 איש, זוכה לתגבור עם הגעתם של אלפי תיירים הששים למפגש אינטימי עם הדובים. הסדרה הדוקומנטרית עוקבת אחר מדריך התיירים, קלסי אליאסון, שעה שהוא מגשים את חלומם של חובבי הדובים.

22:00 איש ללא סלולרי | 
Man without a Cell Phone, ערוץ Yes קולנוע ישראלי 


בכפר ערבי, אי שם בישראל, במקום בו ערכי המסורת שולטים ופרטיות היא מצרך נדיר, למצוא אהבה זה דבר לא פשוט. ג'אוודאת בן העשרים הוא בחור פלרטטן ומקסים, אבל כל ניסיון שלו למצוא אהבה מסתיים באסון. הבעיות של ג'אוודאת עוד מחריפות כאשר הוא מצטרף למחאה של אביו נגד חברת טלפון סלולארי שבנתה בכוחניות אנטנה אימתנית שמאיימת על כרם הזיתים של האב. שחקנים: רזי שאוודה, באסם לולו, לואי נופי. בימוי: סאמח זועבי. ישראל, 2010. סרט קטן עם פוטנציאל גדול, המביא למרכז את השוליים שלא רואים כל יום. חלק גדול מההומור מפוספס. ציון:
 


22:00 חומר טוב | Dope, ערוץ Yes3


הסרט זכה בפרס העריכה בפסטיבל סאנדנס. קומדיית נעורים נהדרת שמשלבת בין אמירות חברתיות, בדיחות סמים ומין, ומוזיקה של פארל וויליאמס. נער חנון וחובב היפ הופ של שנות התשעים, החי באחת השכונות הקשוחות של לוס אנג'לס, נתקל באחד מסוחרי הסמים המסוכנים בעיר ומקבל הזמנה למסיבת יום ההולדת שלו. בסיום אותו לילה פרוע הוא ימצא עצמו עם כמות עצומה של סמים בתיק הגב שלו, כשהאופציה היחידה הנתונה לפניו היא למכור את החומר בעזרת שני חבריו הנאמנים. שחקנים: שאמייק מור, זואי קרביץ, טוני רבולורי, קירסי קלמונס. במאי: ריק פאמויווה ("באישור"). ארה"ב, 2015. הפתעה מרעננת של שחקנים חדשים ובמאי פחות מוכר, בסרט חכם, מלמד ובעיקר מבדר. ציון:
 


מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !