הסיפור שאינו נגמר, אוטיזם: סיפורה של משפחה, כמו מאהב אנגלי, ארבעה המופלאים
חדש בטלוויזיה – יום שישי, 17 ביוני, 2016 / שי שגב

17:00 הסיפור שאינו נגמר | The Neverending Story, ערוץ Yes5


סרט פנטזיה על זמני. הילד בסטיאן פוגש בחנות ספרים באיש זקן שקורא ספר, שמזהיר אותו מקריאה בו מאחר והוא אינו בטוח לקריאה... אך בסטיאן הסקרן לא עומד בפיתוי ומתחיל לקרוא בספר. הוא נשאב אל עולם הפנטזיה המתואר בו ומגלה כי הארץ בה הסיפור מתרחש, עומדת בפני אבדון ונסיכת הממלכה מבקשת למצוא לה, ולארץ כולה, תרופה מיידית. שחקנים: נואה האת'ווי, תמי סטנרוך, בארט אוליבר. במאי: ולפגאנג פטרסון. ארה"ב, 1984. סרט קסום ומלא דמיון, ונחשב לאחד ההרפתקאות הקלאסיות לילדים. ציון:
 


21:30 אוטיזם: סיפורה של משפחה | Autism: A Family's Journey, ערוץ הבריאות


כשהיה רק בן שנתיים אובחן ג'יי.אר. כלוקה באוטיזם ובפיגור שכלי. הרופאים חזו כי יהיה צריך לאשפז אותו עוד בטרם ימלאו לו 17, אך משפחתו סירבה לקבל גזר דין כה עגום. כיום, שנים אחר כך, בוחן הסרט את מאבקה של המשפחה וניצחונה כנגד כל הסיכויים.

22:00 כמו מאהב אנגלי | How to Make Love Like an Englishman | Some Kind of Beautiful, ערוץ Hot גולד


קומדיה רומנטית. ריצ'ארד הוא פרופסור מצודד וכריזמטי לשירה אנגלית בקיימברידג', שסטודנטיות רבות נופלות שבי בקסמו. אחת מהן היא קייט, סטודנטית חושנית המנהלת איתו רומן. הסיפור היה ממשיך להתנהל על מי מנוחות, אלמלא ריצא'רד הממהר להתלהב, היה פוגש בעורכת הספרים המושכת אוליביה ומבקש מיד לצאת גם איתה. יש שני דברים שלא לקח בחשבון: אוליביה היא אחותה של קייט, וקייט ההרה ממנו לא מתכוונת כלל להישאר באנגליה, אלא לשוב ללוס אנג'לס. לאור ההסתבכות וכמו מאהב אנגלי מכובד, ריצ'ארד מחליט להתנהל בצורה אבירית ולשנות את אורחותיו, אך המעבר לארה"ב מסבך אותו לחלוטין. אוליביה עוזבת את בעלה ועוברת לגור איתו ועם קייט, והוא מסתפק בהוראה בקולג' קהילתי. שחקנים: פירס ברוסנן, סלמה הייק, ג'סיקה אלבה, מלקולם מקדואל, בן מקנזי. בימוי: טום ווהן. אנגליה, 2014. נמוך, רדוד, עלוב ובעיקר פוגעני - לשני המינים. ציון: 


22:00 ארבעה מופלאים | Fantastic Four, ערוץ Yes2


גרסה קולנועית חדשה לקומיקס על חבורת גיבורי העל של מארוול. ארבעה צעירים משוגרים ליקום מקביל בו הם מקבלים כוחות על. הם נאלצים ללמוד לשלוט בכוחותיהם כדי להילחם באויב שמסכן את כדור הארץ. שחקנים: ג'יימי בל, קייט מארה, מיילס טלר, מייקל בי. ג'ורדן. במאי: ג'וש טראנק ("כרוניקה בזמן אמת"). ארה"ב, 2015. הסרט משעמם ומדכדך. ניסיון כושל לחקות סרט ישן, רק בלי הומור, שמחת חיים, ריגוש או צבע. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !