ביה"ס לבישול של מרתה סטיוארט 3 , מרתון מלחמת הכוכבים, תל-אביב הולנד, סוף המסע, דייס
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 17 באוגוסט, 2016 / שי שגב

16:00 ביה"ס לבישול של מרתה סטיוארט 3 Martha Stewart's Cooking School 3, ערוץ האוכל


גורו הבישול והאפייה מרתה סטיוארט שבה בעונה נוספת המלמדת את יסודות הבישול. הסדרה, מבוססת על רב המכר של סטיוארט 'בית הספר לבישול', מספקת מידע שימושי וטיפים למכביר לאוהבי הבישול באשר הם, לצד כלים פשוטים להבנת שלבי הבישול הבסיסיים ביותר.

17:20 מרתון מלחמת הכוכבים, ערוץ Yes2


שלושה ערבים עם סדרת הרפתקאות החלל ששינתה את פני הקולנוע, על מאבקם של לוחמי הג'דיי באנשי האמפריה הרשעים. הסרטים ישודרו על פי סדר העלילה: בשעה 17:20 מלחמת הכוכבים: אימת הפנטום Star Wars: The Phantom Menace,
בשעה 19:37 מלחמת הכוכבים: מתקפת המשובטים | Star Wars: Attack Of The Clones, בשעה 22:00 מלחמת הכוכבים: נקמת הסית' | Star Wars: Revenge Of The Sith. למחרת, 18 באוגוסט, 2016, בשעה 17:50 מלחמת הכוכבים: תקווה חדשה | Star Wars: A New Hope, בשעה 19:54 מלחמת הכוכבים: האימפריה מכה שנית | Star Wars: The Empire Strikes Back, בשעה 22:00 מלחמת הכוכבים: שובו של הג'דיי | Star Wars: Return Of The Jedi. מחרתיים, 19 באוגוסט, 2016, בשעה 22:00 מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר | Star Wars: The Force Awakens.

21:00 תל-אביב הולנד | Tel Aviv Holland, ערוץ Yes דוקו


קצת אחרי שמַקס נולד, הוריו הרגישו שמשהו לא כשורה. גם אחרי אינספור בדיקות והתייעצויות רפואיות לא הצליחו לקבל תשובה ברורה - ממה מקס סובל? מה שהיה ברור להם מיד הוא שמדובר בילד מיוחד. מה קורה למשפחה שנאלצת להתמודד עם העובדה שהתינוק הקטן שלה לעולם לא יתפתח? איך ממשיכים הלאה כשאתה יודע שלעולם לא תצליח לשקם את התינוק שלך? שהוא יהפוך לילד עם צרכים מיוחדים שיהיה תלוי בך כל ימי חייו? שלעולם לא יקבל אבחנה רפואית, ששום תרופה ושום טיפול לא יצליחו לתקן אותו? זוג יוצרי האנימציה גיא דימט ונטע דימט ("אבודים בתל-אביב") מנפישים את סיפורם האישי המרגש עד דמעות – מרגע שהם מבינים שמשהו לא בסדר עם התינוק שלהם ועד לניסיונות השיקום הסיזיפיים במעון היום השיקומי מרכז הולנד שביפו. זהו סרט על הפחדים, התקווה, הבושה, ההשלמה וההכרה של הורים שמבינים שהתינוק שלהם יהיה תלוי בהם כל ימי חייו. זהו סרט על הטרנספורמציה שעוברת משפחה צעירה - ממשפחה 'רגילה' למשפחה 'מיוחדת' שמגדלת ילד עם צרכים מיוחדים. ישראל, 2016.

22:00 סוף המסע | The End of the Tour, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום שלישי, 16 באוגוסט, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Yes3

23:00 דייס | Dice, ערוץ Yes Oh


קומדיה חדשה מבית Showtime שנוצרה על ידי סקוט ארמסטרונג ("רוד טריפ") בכיכובו של קומיקאי העבר, אנדרו דייס קליי, שמספר סיפור חצי אוטוביוגרפי על חייו. 25 שנים אחרי שכבש בסערה את עולם הבידור, דייס קליי נחוש לזכות שנית בכתר, אך קל יותר לדבר מאשר להצליח. הוא עדיין מתקבל בכל מקום בדמות הילד הרע שלו, כפי שהיה בעבר, מלא ביהירות והתרברבות. אבל חייו מחוץ למסך מספרים סיפור שונה לחלוטין: הוא מתמודד עם חברה בעלת דרישות, שני ילדים, חובות הימורים הולכים וגדלים ושאר מכשולים שהחיים מציבים בפניו ומונעים ממנו להיות הקומיקאי המצליח שהוא שואף להיות. הסדרה מתווספת לז'אנר סדרות הכמעט-אמיתי, כמו "אפיזודס" ו-"דול ואם", ודייס מפגין כשרון רב ויכולת מופלאה לצחוק על עצמו, ולייצר אמירה הרבה יותר מורכבת מכפי שדמותו המתעתעת נראית שיכולה להפגין בתחילה. שחקנים אורחים: לוריין בראקו, אדריאן ברודי, מייקל רפפורט, ויין ניוטון, כריס אנג'ל וריטה רודנר. ציון איי.אם.די.בי.: 7.5/10, עגבניות רקובות: 33%/100%, מטה-קריטיק: 56/100

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !