קפה הפוך, זולו, סיפורי דגים: טקסס, אנשים טובים, נקמת אנשי הדרקון
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 17 בדצמבר, 2015 / שי שגב

01:20 קפה הפוך | Café, ערוץ MGM


דרמה מרגשת על הווי החיים היום בבית קפה שכונתי, ויחסי העובדים והלקוחות. כשטרגדיה מכה במקום, כולם מבינים כמה חייהם קשורים זה בזה. עם: ג'ניפר לאב יואיט ("רשימת הלקוחות"). במאי: מארק ארלבאום. ארה"ב, 2011. נראה כמו סרט סטודנטים יותר מאשר סיפור עם תסריט, שחקנים וצלם. ציון: 


22:00 זולו | Zulu, ערוץ Yes4


דרמת פשע. בתקופת משטר האפרטהייד בדרום אפריקה, מקבלים שני בלשים, האחד לבן והשני שחור, חקירת פרשת רצח מטרידה של נערה לבנה. בעוד החקירה הולכת ומתפתחת, היא הופכת לטעונה מיוחד עבור שניהם. שחקנים: אורלנדו בלום, פורסט ויטאקר. במאי: ז'רום סאל. דרום אפריקה, 2013. הדרמה אולי לא מתוחכמת, אך הסרט מלא מתח, פעולה ואלימות. ציון:
 


20:00 סיפורי דגים: טקסס | Big Fish Texas, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


בני משפחת גוינדון מגלבסטון דואגים לעסק המשפחתי – 'שוק מאכלי הים של קייטי' (Katie’s Seafood Market) - שיגדל וישגשג בכל מחיר. החברה המשפחתית מבססת את פעילותה בים וביבשה והאתגרים שעומדים בפניה מגיעים מכל החזיתות. בים, הקבוצה המגובשת נאבקת בימים ארוכים, לילות ארוכים עוד יותר ובגחמותיו של הטבע. בבסיס היבשה הם מתעסקים בעודפים, מחסורים והזמנות, תוך כדי עיבוד רבע מדגת המים העמוקים של המפרץ וכן הובלת יוזמות לשימור הדגה באזור. לא משנה כמה הם עסוקים, בסופו של יום זוהי משפחה בעלת ערכים ישנים והם לא יוותרו על אף לא הזדמנות אחת לצחוק בריא וארוחה משפחתית.

22:00 אנשים טובים | Good People, ערוץ MGM


פשע. זוג שנקלע לחובות מוצא מחבוא של כסף בדירה של דייר מת לו השכירו את הדירה. הזוג מוצא עצמו מטרה של הגנב שגנב את הכסף. שחקנים: ג'יימס פרנקו, קייט הדסון, טום וילקינסון. במאי: הנריק רובן גנז. ארה"ב, 2014. הסרט מתחיל טוב, אבל נגמר רע מאוד, אפילו מגוחך. ציון:
 


23:30 נקמת אנשי הדרקון | Revenge of the Green Dragons, ערוץ MGM


שני אחים שהיגרו לניו יורק מהונג קונג, שורדים את חיי העוני בשנות ה-80 באמצעות הצטרפות לכנופיית פשע. בעודם עולים בדרגות הניהול, מתחיל לעקוב אחריהם שוטר. במאים: אנדרו לאו, אנדרו לו. ארה"ב, 2014. מותחן אלים ביותר, המנסה לחקות את "החבר'ה הטובים" של סקורסזה. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !