זהב במים קרים, שחורכזה, ברודצ'רץ' 2
יום רביעי, 18 במרץ 2015 / שי שגב

20:00 זהב במים קרים | Cold Water Gold, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


הסדרה עוקבת אחר קורותיהם של דייגים העובדים לאורך חופי ניופאונדלנד במהלך עונת דיג אחת. הימאים המגיעים מאחד האזורים המיוחדים ביותר בקנדה, מתמודדים עם גלים בגובה של בית וקרחונים בגודל ערים קטנות, כשהם מנסים לדוג קצת עושר מאות קילומטרים מחופי צפון האוקיינוס האטלנטי. זו עבודה קשה – קשה על האונייה, קשה עם הציוד, קשה על הגוף... אבל הדייגים האלו לא היו מוכנים שזה יהיה אחרת.

23:00 שחורכזה | Black-ish, ערוץ Yes קומדי


קומדיה חדשה של רשת ABC, בכיכובם של אנתוני אנדרסון ("המגן", "חוק וסדר"), טרייסי אליס רוס ולורנס פישבורן. לאנדרה דרה ג'ונסון, יש עבודה מצוינת, אישה יפה ומצליחה, ארבעה ילדים ובית קולוניאלי בפרברים. אך האם ההצלחה גרמה למשפחה לשכוח את מורשתה ולהיטמע כליל באוכלוסיה הלבנה שסביבה? כך חושב דרה, ובעזרת אביו, הוא יוצא ליצור זהות תרבותית עבור משפחתו, כזו שתכבד את עברם ומורשתם, אך תמשיך לאמץ אל ליבה את העתיד. ציון איי.אם.די.בי.: 6.9/10, ציון עגבניות רקובות: 86%/100%, ציון מטה-קריטיק: 77/100.

ברודצ'רץ' 2 | 2 Broadchurch, ערוצי Hot VOD


הסדרה הבריטית הכי מדוברת בטוויטר בכל הזמנים חוזרת לעונה שנייה. לאור הצלחת העונה החדשה, חודשה "ברודצ'רץ'" לעונה שלישית. עם חידושה לעונה שנייה, שאושר לאחר הפינאלה המטלטל של קודמתה, אמצעים חריגים ננקטו כדי לשמור על חשאיות כבדה של פרטי העלילה מהשחקנים, התקשורת והציבור הרחב. המעורבים בהפקה חתמו על חוזי סודיות מהנוקשים שנראו בתעשיית הטלוויזיה, וקיבלו את המידע המינימאלי ותסריטים חלקיים בלבד. הצילומים, שעוררו עניין רב והציפו ספקולציות בקרב התקשורת והמעריצים, נערכו תחת שם בדוי תוך שימוש באבטחה צמודה. שחקנים נלקחו לצילומים בפעולות הסוואה, תסריטים מזויפים הודלפו לצורך הטעייה ואפילו השחקנים והצוות האמנותי נותרו באפלה לגבי האופן שבו תסתיים העונה. לצוות השחקנים מצטרפת כוכבת הקולנוע האגדית, שרלוט רמפלינג. לתפקידים חדשים נוספים לוהקו מריאן ז'אן-בפטיסט ("סודות ושקרים", "ללא עקבות"), ג'יימס ד'ארסי ("אדון ומפקד", "ענן אטלס"), איב מיילס ("טורצ'ווד"), מירה סיאל ("משפחת קומאר") ופיבי וולר-ברידג' ("אשת הברזל").

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !