מוצאים את דורי, הגברת שגרה במכונית, הגל החמישי, שתייה בסיכון
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 18 במרץ, 2017 / שי שגב

09:40 מוצאים את דורי | Finding Dory, ערוץ Hot פאן + בשעה 10:00 בערוץ Yes5


סרט המשך ללהיט האנימציה מבית אולפני פיקסאר: "מוצאים את נמו". דורי, הדגיגה השכחנית, נזכרת לפתע בהוריה. כדי למצוא אותם, היא יוצאת יחד עם חבריה הטובים, נמו ומרלין, להרפתקה ענקית במאמץ למצוא את אביה ואמה, מעבר לאוקיינוס עד למכון הימי בקליפורניה. דורי מבקשת את עזרתם של שלושה מהדיירים הכי מסקרנים של המכון הימי: האנק, תמנון שאוהב למתוח את עובדי המכון; ביילי, לוויתן המשוכנע שכישורי הרדאר שלו משובשים; ודסטיני, כרישה עם בעיית ראיה. כשהם מנווטים במכון, דורי וחבריה מגלים את הקסם שבפגמים שלהם, ואת ערכי הידידות והמשפחה שלהם. מדובבים לאנגלית: אלן דג'נרס, דיאן קיטון, אלברט ברוקס. מדובבים לעברית: טלי אורן, ליאור זוהר, ניצה שאול, רמה מסינגר. במאים: אנדרו סטנטון, אנגוס מקליין. ארה"ב, 2016. 
מבחינה ויזואלית, זה כנראה היצירה החזקה ביותר של פיקסאר עד כה, וזה אומר הרבה: הסרט נוצץ. צבעוני, מואר וחד. יתכן שזה קשור לכך שמרבית הסצנות מתחת למים, אבל עדיין, זהו פשוט מופע ראווה. ציון: 


14:30 
הליידי בקרוואן | הגברת שגרה במכונית | The Lady in the Van, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום רביעי, 17 במרץ, 2017, בשעה 21:30 בערוץ Yes1

22:00 הגל החמישי | The 5th Wave, ערוץ Yes2

לפרטים נוספים, ראו יום רביעי, 13 במרץ, 2017, בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד

22:00 שתייה בסיכון | Risky Drinking, ערוץ Hot HBO

לפרטים נוספים, ראו יום שני, 06 בפברואר, 2017, בשעה 22:00 בערוץ Yes דוקו

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !