הנסיך הקטן, נגד השמש, כמו מאהב אנגלי, חברים עם ילדים, תפוחים מן המדבר, החתונה של ג'ני
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 18 ביוני, 2016 / שי שגב

10:00 הנסיך הקטן | Le Petit Prince | The Little Prince, ערוץ Yes5


הסיפור הקלאסי בעיבוד חדשני המשלב אנימציה ממוחשבת עם איורים מקוריים וקסומים של הסופר אנטואן דה סנט-אכזופרי. ילדה קטנה וחולמנית מתחברת עם השכן הקשיש והחביב שלה בעזרת ספר מופלא על טייס, נסיך קטן, ורד וכבשה מצוירת. דיבוב עברית: שלמה ארצי, שירלי לילו, בר סביר. במאים: מארק אוסבורן ("קונג פו פנדה"). צרפת, 2015. 
הסרט היפה עושה ניסיון אמיץ לעשות צדק עם הספר הפופולארי של אנטואן דה סנט אקזופרי. הוא מצליח, ברובו... ציון: 

14:55 נגד השמש | Against The Sun, ערוץ Hot פריים


דרמת מלחמה המבוססת על סיפור אמיתי מדהים שהתרחש במלחמת העולם השנייה. שלושה אנשי חיל האוויר האמריקני – טייס, מפציץ ואיש קשר, מתרסקים מעל האוקיינוס השקט. הם שורדים את ההתרסקות ומוצאים את עצמם על סירת הצלה קטנה בלב ים, ללא מים ומזון. תחת השמש הקופחת וכנגד כל הסיכויים, השלושה מנסים לשרוד. כדי להישאר בחיים בתקווה להגיע עם סירתם אל חוף מבטחים, עליהם להיאבק נגד כרישים מאיימים, סופות, צמא ורעב קשים. שחקנים: גארט דילהאנט, טום פלטון, ג'ייק אייבל. בימוי: בראיין פאלק. ארה"ב, 2014. משחק אמין וטוב עושים את הסרט טוב יותר מ"לא נשבר" של אנג'לינה ג'ולי, שני סרטים שיצאו במקביל. ציון: 


22:00 
כמו מאהב אנגלי | How to Make Love Like an Englishman Some Kind of Beautiful, ערוץ Yes1

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 17 ביוני, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד


22:00 תפוחים מן המדבר | Apples From the Desert, ערוץ הקולנוע הישראלי 

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 17 במרץ, 2016, בשעה 21:00 בערוץ 1

22:00 חברים עם ילדים | Friends with Kids, ערוץ לייפטיים


קומדיה רומנטית. ג'ולי וג'ייסון הם זוג חברים טובים, שרואים איך הרומנטיקה נעלמת מחיי חבריהם מהרגע שהם הופכים להיות הורים. מאחר וביניהם אין רומנטיקה אלא רק חברות טובה, ובגלל שהם כבר בני 30 ומשהו, הם חושבים שרעיון טוב יהיה להביא יחד ילד ולהיות הורים מושלמים – ולהמשיך לצאת עם אנשים אחרים. לתדהמת חבריהם זה בדיוק מה שהם עושים, רק שאז רגשות לא צפויים נכנסים לתמונה והתכנית שלהם משתבשת על הצד הטוב ביותר. שחקנים: ג'ון האם ("מד מן"), אדם סקוט, מיה רודולף ("מסיבת רווקות"), כריס אודווד ("מסיבת רווקות"). בימוי: ג'ניפר ווסטפלד (שגם מגלמת את הגיבורה). ארה"ב, 2011. 
סרט חכם, שנון ומשעשע. הופעות נהדרות של מיטב השחקנים מסייעות לצלוח את הכשלים התסריטאיים. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !