אנחנו במפה, להתעורר, תרצה אתר: ציפור בחדר, איימי שומר 3
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 18 בנובמבר, 2015 / שי שגב

20:15 אנחנו במפה, ערוץ Hot3


סדרה חדשה. תוכנית מערכונים שיצרו וכתבו אלי בן דוד ("בובה של לילה") עמרי עמית ואדר מירום, בהשתתפות שלישיית 'מה קשור', מוני מושונוב, ירון ברלד וקומיקאים אורחים, העוסקת בלפני ומאחורי הקלעים של עולם הספורט הישראלי. התוכנית מתחקה אחר דמויות צבעוניות ומופרעות של ספורטאים, מאמנים, עסקנים, אוהדים, שופטים ואפילו מעודדות, ומבקרת את כל העוולות והקלקולים של החלטורה הנקראת הספורט הישראלי: השחיתות, הגזענות, האלימות, חוסר המקצועיות, ההתרפקות על העבר וחוסר התכנון לעתיד.

20:25 להתעורר | Awaken, ערוץ Hot דרמה


דרמה רומנטית יוצאת דופן על מערכת יחסים שנבנית בתוך חלום ומערבבת בין עבר לעתיד. העלילה מחברת בין אלכס, בעל בית קפה צעיר, לרייצ'ל - זמרת וכותבת שירים יפה. חייו של אלכס משתנים ביום שהוא פוגש את רייצ'ל בבית הקפה שלו. הוא חש כי סוף סוף פגש את אשת חלומותיו. אולם הבעיה היא שרגעים ספורים לאחר שהיא יוצאת מהמקום לאחר הפגישה, רייצ'ל נפגעת בתאונת דרכים ועוברת לעולם שכולו טוב. אלכס קורא את הידיעה העצובה בעיתון אך זה לא מפריע לו לפתח עמה רומן מושלם – בתוך החלומות שלו... סרט רומנטי למי שמאמין/ה באהבה ובחלומות. שחקנים: קורי סביאר, ג'ורדן לאד, ראיין אלוסיו, רנה דוריאן, ג'יימס גליסון, מריון ברטון. בימוי: דריק לו. ארה"ב, 2012.

21:00 תרצה אתר: ציפור בחדר | Bird in the Room, ערוץ Yes דוקו


זוכה פרס השופטים – פסטיבל חיפה 2015. חייה ומותה המסתוריים של המשוררת והפזמונאית, תרצה אתר, בתו היחידה של נתן אלתרמן. הסרט מביא לראשונה למסך, את סיפורה של המשוררת והפזמונאית הישראלית, אחת הדמויות האהובות, המסקרנות והבלתי מפוענחות של התרבות העברית החדשה. אתר, בתם של אלתרמן - מי שנחשב לגדול משוררי השירה העברית המודרנית – ושל השחקנית רחל מרכוס, חיברה מאות שירים ופזמונים שחדרו ללבו של הקהל הישראלי (ביניהם 'אהבתיה', 'אני חולם על נעמי', 'שיר לערב חג', 'בלדה לאישה', 'שבת בבוקר' ועוד רבים); כתבה ספרי ילדים פופולאריים ('האריה שאהב תות' למשל); ותרגמה מחזות שהועלו על בימות התיאטרון (ביניהם 'חתולה על גג פח לוהט'). אך דמותה השברירית ויפת התואר, וחייה מלאי התהפוכות, נותרו אפופי מסתורין גם שנים רבות לאחר מותה הטרגי בגיל 36. הסרט מצרף אחד לאחד את חלקי חייה ויצירתה המרתקים של נסיכה מקומית, שכל הווייתה, יצירתה ואפילו מותה - ארוגים בקשר הטעון והמורכב שהיה לה עם אביה. בהשתתפות: עודד קוטלר, זיוית אברמסון, גילה אלמגור, יונה אליאן, ששי קשת, דן מירון. במאי ומפיק: ארי דוידוביץ׳. 67 דקות, ישראל, 2015.

22:30 איימי שומר 3 | 3 Inside Amy Schumer, ערוץ Hot קומדי סנטרל


עונתה השלישית של הסדרה, שמעניקה מבט אינטימי למוחה המבריק והפרובוקטיבי של אחת מהקומיקאיות המצליחות בעולם, וגרפה את פרס האמי 2015 לסדרת המערכונים הטובה ביותר. באפריל האחרון עלתה לשידור עונה זו, וביום עלייתה הכריזה קומדי סנטרל על הזמנת עונה רביעית שלה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !