הגוניס, התיאוריה של הכל, ורוניקה מארס, מרדף לילי, נראה אותך אסיר
חדש בטלוויזיה – יום שישי, 19 בפברואר, 2016 / שי שגב

17:00 הגוניס | The Goonies, ערוץ Yes5


קומדיית ההרפתקאות בהפקתו של סטיבן ספילברג (ועל פי סיפור שלו) על חבורת ילדים שמוצאים בעליית הגג מפה המובילה לאוצר אגדי של שודדי ים. הם יוצאים לאתר את האוצר, כדי לנסות להציל את בתיהם מהריסה, וזאת לפני שיגיעו אליו כנופיית פושעים. שחקנים: שון אוסטין, ג'וש ברולין, קורי פלדמן, מרתה פלימפטון, ג'ו פנטוליאנו. במאי: ריצ'רד דונר. ארה"ב, 1985. סרט מלא קסם, הרפתקאות, אימה וצחוקים. אידיאלי לצעירים בנפשם, ובוודאי ייחרט בזיכרון המבוגרים. ציון:
 


21:30 התיאוריה של הכל | Theory Of Everything, ערוץ Yes1


אדי רדמיין זכה בפרס האוסקר, גלובוס הזהב, באפט"א ואיגוד השחקנים; מועמד לחמישה פרסי אוסקר 2015 כולל הסרט הטוב ביותר; מועמד לארבעה פרסי גלובוס הזהב וזוכה בשניים; מועמד לתשעה פרסי באפט"א 2015 וזוכה בשלושה. דרמה המבוססת על סיפור אמיתי. הפיזיקאי המבריק, סטיבן הוקינג, סובל ממחלת ניוון שרירים במהלך לימודיו באוניברסיטה. בעזרת כוח הרצון, ואשתו האוהבת והמסורה, הצליח הוקינג הצעיר להתגבר על מגבלות הגוף ולהפוך לאחד האנשים החשובים ביותר של המאה העשרים, ולקדם את תיאורית הקוואנטום שלו. סיפור על אהבה וניצחון הרוח. שחקנים נוספים: פליסיטי ג'ונס. במאי: ג'יימס מארש (סרט הדוקו "איש על חבל"). בריטניה, 2014. 
אם יוצרי הסרט היו בוחרים להפיק סרט על מאבקים במערכת היחסים בין השניים, כנראה שהעלילה הייתה שונה לחלוטין. יש כאן הרבה יופי ומתיקות בזוגיות, והסרט נמתח על תווים אלו. ציון: 


22:00 ורוניקה מארס | Veronica Mars, ערוץ Yes2


מבוסס על סדרת הטלוויזיה המצליחה. שנים לאחר שורוניקה מארס נטשה את עסקי הבלשות והפכה להיות עורכת דין בניו יורק, היא נקראת חזרה לעיירת ילדותה לפתור תעלומה מפתיעה: חברה הטוב ביותר מואשם ברצח בת זוגו, אך הוא טוען שהוא הופלל. רק ורוניקה תצליח לברר מי באמת עומד מאחורי הפשע. שחקנים: קריסטין בל, ג'ייסון דורינג, קריסטן ריטר, גבי הופמן, ג'רי אוקונל. במאי: רוב תומאס. ארה"ב, 2014. הסרט בוודאי יענג את האוהדים השרופים של הסדרה, אולם יש כאן מספיק מתח ומשחק טוב, כך שיבדר גם את הצופים ללא רקע מוקדם. ציון: 


22:00 מרדף לילי | Run All Night, ערוץ Yes4


מתנקש לשעבר ואלכוהוליסט בהווה, שבנו מסתבך בפרשיית פשע שגדולה עליו בכמה מספרים. במשך לילה אחד הוא צריך להגן על בנו הן מפני המשטרה והן מפני חברו הטוב – מאפיונר המאשים את הבן, במותו של בנו שלו. שחקנים: ליאם ניסן, אד האריס, ג'ואל קינמן. במאי: ז'אום קולט סרה. ארה"ב, 2015. ניסן נכנס כרגיל לתפקיד המתנקש המיומן, אך הסרט סובל מעלילה מבלבלת וסצינות פגומות. ציון: 


22:00 נראה אותך אסיר | Get Hard, ערוץ Hot גולד 

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 06 בפברואר, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Yes2

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !