קאטפיש 2, איך אומרים כוכב נולד בסינית?, הפלאים
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 19 במאי, 2015 / שי שגב

18:45 קאטפיש 2 | Catfish 2, ערוץ MTV


עונה חדשה לסדרה המבוססת על הסרט הדוקומנטרי המצליח בעל אותו השם: כינוי לאדם היוצר פרופיל מזויף באינטרנט ומשתמש בתמונותיו של אחר כדי ליצור לעצמו זהות בדויה. אנשים אלו משתמשים באתרים חברתיים, כמו פייסבוק וטוויטר, על מנת לגרום לאנשים, או לאדם ספציפי, להתאהב בהם.

22:00 איך אומרים כוכב נולד בסינית? | I Am Here, ערוץ Yes דוקו


סיפורה של להקת בנים סינית, שההשתתפות בתכנית כישרונות טלוויזיונית מקומית מטלטלת את עולמם. בקיץ 2013, להקת בנים צעירה בשם 'סוּפֶּר בּוֹי' מתקבלת לתכנית "כוכב נולד" הסינית, מתוך תקווה להגיע לתהילה. הבמאי הסיני, ליקשין פאן ("רכבת אחרונה הביתה") עוקב אחר הבנים, שמתמודדים עם החיים החדשים והמאתגרים שלהם. כשהם נמצאים בלחץ בלתי-נתפס, הם מנסים לעשות את ההחלטות הנכונות במהלך התכנית. האם יצליחו להישאר נאמנים לעצמם? 76 דקות, סין, 2014.

22:00 הפלאים | La Meraviglie, ערוץ Yes3


סרט מרגש המגולל סיפור התבגרות יוצא דופן בתוך משפחת כוורנים מסורתית. בעוד אב המשפחה מבקש לשמור את מסורת העבר ורותם את כל הילדים לעבודת כריית הדבש, הבת הבכורה נקרעת בין המחויבויות לעסק המשפחתי הכושל לבין חלומות נעורים על זוהר ותהילה. כשתוכנית טלוויזיה נוצצת בהנחיית כוכבת נודעת עורכת תחרות באזור למציאת המשפחה האיטלקית המסורתית, היא מנסה לשכנע את אביה להירשם, דבר שישפיע על הדינאמיקה העדינה של המשפחה כולה. שחקנים: אלבה רוהרוואכר ("אני אהבה"), מוניקה בלוצ'י, מריה אלכסנדרה לונגו. במאית: אליס רוהוואכר. איטליה, 2014. 
זוכה הפרס הגדול של חבר השופטים בפסטיבל קאן 2014. סרט אינטימי ואישי על אושר, אהבה, ייאוש והרס עצמי. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !