אורפן בלאק 2, ישראל הפראית
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 19 במאי, 2016 / שי שגב

20:20 אורפן בלאק 3 | 3 Orphan Black, ערוץ Hot פלוס


דרמת הלהיט הקנדית של רשת BBC America וחברת Temple Street חוזרת לעונה שלישית ואף חודשה לעונה רביעית. ספוילר - בפתיחת העונה השלישית, שרה ובני בריתה מתמודדים עם הגילוי המפתיע על 'פרויקט קאסטור', שיבוטים זכרים הזהים למארק בזמן שרייצ'ל, המשובטת המרושעת שעומדת בראש 'דיאדה', מתכננת להתנקש בשאר המשובטים.

22:00 ישראל הפראית, ערוץ הטיולים


צלם הטבע, אייל ברטוב, מי שיצר והפיק סרטים עבור הנשיונל ג'יאוגרפיק ומיטב ערוצי הטבע בעולם, מגיש סדרה דוקומנטרית ראשונה מסוגה. ברטוב משתמש באמצעי התיעוד החדשניים ביותר כדי לחשוף את הטבע הישראלי. אלו שעד כה ראו בישראל אתר היסטורי-דתי, עומדים לגלות את פניה המוכרות קצת פחות - אלו של נופים עוצרי נשימה וטבע נדיר. כל פרק בסדרה יוקדש לאתר אחר ולאוצרותיו: החל מישימון הנגב, הנפרש על פני יותר ממחצית שטחה של הארץ, דרך ים המלח ותנאי המחייה הקיצוניים ששוררים בו, וכלה בנתיבי נדידת העופות שבארץ, המתמלאים מדי שנה במאות מיליוני ציפורים מהגרות.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !