מאהבות 2, האם לאכול בשר?, חזאי הטרנדים, יד של אלופים
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 19 באוגוסט, 2015 / שי שגב

22:00 מאהבות 2 | Mistresses 2, ערוץ Yes דרמה


עונה שנייה לדרמת הקיץ הפרובוקטיבית בכיכובה של אליסיה מילאנו ("מכושפות"). ספוילר - העונה השנייה נפתחת כ-8 חודשים לאחר סיום העונה הקודמת. סאבי יוצאת מבית החולים לאחר שניצלה בנס ממוות בתאונת הדרכים. יחסיה עם דומיניק התחזקו ואילו הארי התחיל לצאת עם בחורה אחרת ועומד למכור את ביתם המשותף. סאבי מבטיחה לעצמה לנצל היטב את ההזדמנות השנייה שניתנה לה. קארן מתמודדת עם האובדן האישי והמקצועי שחוותה לאחר מותו של המאהב שלה תומאס, וניסיונה של אשתו להרוג אותה. חייה של אפריל הופכים מעניינים יותר כשחבר מן העבר מגיע ודוחק בה לערוך שינויים, ולצאת ולהכיר אנשים חדשים שיפתחו את נקודת המבט שלה, וג'וס פותחת עסק חדש לתכנון מסיבות ופוגשת לקוחות חדשים שמסבכים את חייה.

22:00 האם לאכול בשר? | ?Should I Eat Meat, ערוץ 8


בשר אדום הוא אחד המזונות השנויים במחלוקת בעידן המודרני. רבים מאמינים כי צריכה בלתי מבוקרת ממנו עלולה להביא למותנו או לכל הפחות לקצר את חיינו או לגרום לסרטן. מייקל מוזלי יוצא לגלות את האמת. הוא פוגש רופאים וחוקרים אשר בודקים את העניין במשך עשרות שנים, ואף עורך ניסוי עצמאי, בו הוא אוכל כמות כפולה של בשר אדום ובשר מעובד מהכמות שהוא צורך בדרך כלל. מה יהיו תוצאות בדיקות הכולסטרול ולחץ הדם שלו בתום הניסוי, והאם הבשר יוסר מהתפריט שלו לאלתר? BBC ,2014.

22:00 חזאי הטרנדים | Trend Beacons, ערוץ Yes דוקו


היכנסו לעולם הסודי של מנבאי הטרנדים, קומץ אנשים שבוחנים מה קורה מבחינה גלובאלית, גיאו-פוליטית, אמנותית, תרבותית, כלכלית, וכדומה. על-סמך הבדיקות הללו הם מפתחים תחזית לשנתיים קדימה עבור מעצבים ויצרנים. אז כיצד למעשה נולד טרנד? כיצד עסקים צריכים להחליט מתי להיכנס לגל או לרכוב עליו? שהרי החלטה שגויה עלולה לעלות כסף רב ואולי אף למוטט חברה. במרכז הסרט שלושה נביאי טרנדים: הצמד ראבאג' וכריסטין בולאנד, שמכניסים אותנו למעבדתם – משלבי איסוף המידע ועד התחזית הסופית שהם מייצרים. האם התחזיות שלהם אכן יקבעו את הטרנדים של האופנה והעיצוב בזמן הקרוב? בימוי: טורקל הארדסונורן, מרינו ארנארסון. 70 דקות, צרפת/ארה"ב/איסלנד/הולנד, 2015.

23:20 יד של אלופים | Million Dollar Arm, ערוץ Yes1


דרמת ספורט המבוססת על סיפור אמיתי. סוכן שחקני ספורט המתוסכל מכך שהענף נשלט על ידי חברות עם כיסים עמוקים שרוכשות את כל השחקנים החזקים, הוגה תוכנית נועזת וחדשנית – הוא ייסע להודו, המקום שבו ספורט הקריקט פופולארי יותר מכל מקום אחר בעולם, יגייס מספר שחקני קריקט מקומיים בזול ויאמן אותם להיות שחקני בייסבול. הבדלי התרבות והגישה סיפקו במהלך המסע להודו ובחזרה אין ספור רגעים משעשעים, וגם תשובה לשאלה – האם התוכנית המטורפת שלו לשנות את החוקים אכן הצליחה. שחקנים: ג'ון האם, אלן ארקין, בר פאלי ("רווח וכאב"), לייק בל. במאי: קרייג ג'ילספי ("לארס והבחורה האמיתית"), ארה"ב, 2014. סרט חביב על גבול הקיטש, צפוי ברובו, אך מעביר שעתיים ורבע בקלילות מחוייכת. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !