ערפדינה 2, השנאה שנתתם, רופא בבית, הרווק 23, 6 דרכים חדשות למות באמריקה, משפחת ג'מסטון, באז
חדש בטלוויזיה – יום שני, 19 באוגוסט, 2019 / שי שגב

ערפדינה 2 | Vampirina 2, סלקום TV


עונה חדשה לסדרת הילדים. ערפדינה ובני משפחתה עוברים לגור בפנסילבניה, ומתיידדת עם חבריה פופי, אדגר ובריג'ט.

השנאה שנתתם | The Hate U Give, ערוץ Yes VOD


דרמה. סטאר היא נערה שחורה הלומדת בתיכון פרטי ויוקרתי שרובו תלמידיו לבנים. לאחר שחברה הטוב נורה על ידי שוטר לבן מול עיניה, מתחילה מהומה בקהילה, וסטאר מוצאת את עצמה במוקד המחאה. מול כל הלחץ מסביב, עליה למצוא את הקול שלה ולהיאבק על הדבר הנכון. משחק:
אמנדלה סטנברג, אנתוני מקי, קומון, רג'ינה הול, איסה ריי. בימוי: ג'ורג' טילמן ג'וניור. ארה"ב, 2018.

17:50 רופא בבית | Doctor in the House, ערוץ CBS Reality


בכל פרק, צוות רופאים יעקוב אחר משפחה אחרת - בבית, בעבודה, בבית הספר, בפאב. לאחר מכן, הרופאים יעדכנו אותם את בתחזית הרפואית הצפויה וכיצד התנהגויות היומיום שלהם משפיעות על בריאותם.

22:00 
הרווק 23 | 23 The Bachelor, ערוץ Yes Real + ערוץ Yes VOD


קולטון אנדרווד מקבל הזדמנות נוספת לאהבה וחוזר לכבוש לבבות ברחבי אמריקה. הוא היה מלא תקווה כי הוא סגר מעגל עם בקה קורפין, הבהיר דברים עם טיה בות' איתה יצא, ומצא שוב את התשוקה העזה שלו למצוא את אשת חלומותיו. לאחר קיץ של צמיחה ופרספקטיבה חדשה על מה הוא מחפש, הוא מוכן יותר מתמיד לפרק החדש בחייו.

22:00 6 דרכים חדשות למות באמריקה | Alternatives Endings: Six New Ways to Die In America, ערוץ Yes דוקו

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 15 באוגוסט, 2019, בשעה 22:00, בערוץ Hot8 + ערוץ Hot VOD + סלקום TV + ערוץ Yes VOD 

23:00 משפחת ג'מסטון | The Righteous Gemstones, ערוץ Yes VOD + סלקום TV, ערוץ Hot HBO + ערוץHot VOD


דני מקברייד ("על הפנים", "סגני המנהל") חוזר ל-HBO עם סדרה קומית אותה הוא יצר, הפיק ומביים, שמספרת את סיפורה של המשפחה הטלוונג'ליסטית הכי מפורסמת בעולם, המחזיקה במסורת ארוכה של סטיות, תאוות בצע וקיבוץ נדבות, הכל בשמו של ישו. מקברייד יגלם את הדמות הראשית ג'ס ג'מסטון שרואה בעצמו אדם בעל דעות משלו בכל מה שקשור לכהונה הדתית, ובכך הוא מתכוון לקחת את כל מה שאביו, אלי ג'מסטון (ג'ון גודמן), בנה ולהרחיב אותו לטובת הקהל המודרני. אל מקברייד וגודמן מצטרפים גם אדי פטרסון ("סגני המנהל") בתפקיד ג'ודי אחותו של ג'ס, אדם דווין ("פיץ' פרפקט") מגלם את קלווין אחיו של ג'ס ו-קסידי פרימן ("סמולוויל") היא אמבר רעייתו של ג'ס, עיתונאית לשעבר שכעת מקדישה את חייה לכנסיה.

23:00 באז | Buzz, ערוץ Yes דוקו

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 08 באוגוסט, 2019, בערוץ Yes VOD + ערוץ Hot8 + ערוץ Hot VOD

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !