תאג"ד, 14 דקות מכדור-הארץ, האמת על הקלוריות, טקס פרסי האמי ה-68
חדש בטלוויזיה - יום שני, 19 בספטמבר, 2016 / שי שגב

20:30 תאג"ד, ערוץ Yes אקשן


ברוכים הבאים לתאג"ד 33. שני פריקסטים לשינה, מקלחת משותפת, מרפאה, מכונת שתיה והרבה מאוד הורמונים. במקום הזה חיים שמונה חיילים וחיילות - חובשים שמטפלים בגדוד צנחנים בסוף העולם. זהו המקום הנחשק ביותר בגדוד, אך מעבר ליוקרה ולהטבות, יש לחובשים אחריות גדולה- שמירה על בריאותו של הגדוד, תחזוק רפואי שוטף וטיפול בפצועים תוך כדי חילופי אש. על התאג"ד הזה מנצח דניאל (תומר קפון, "פאודה") החוג"ד, חתול רחוב, פרא כריזמטי שנהנה מיחס מיוחד שנותן לו הרופא אלכס, עוף מוזר בנוף המחוספס של מפקדי הצבא הישראלים. אלכס ודניאל הם צוות מצוין עד הרגע בו אלכס מודח מהגדוד מסיבה לא ברורה ובמקומו מגיע רופא שונה לחלוטין (יחזקאל לזרוב). האהבה האמיתית של דניאל היא רותם, (דניאל גל) הפרמדיקית הכי שווה בצה"ל, בחורה מהפנטת ומלאת שמחת חיים וחברתו לשעבר של איתן (תום גרציאני), מפקד הפלס"ר, קצין מוערך שמיועד לגדולות. החולשה היחידה של איתן היא רותם, בה הוא עדיין מאוהב ועכשיו צריך להתמודד עם הגבר החדש בתמונה, דניאל, שהוא במקרה גם הנמסיס הבלתי מעורער שלו. יחד איתם מצטרפים לחגיגת התאג"ד: ליה החובשת (שירה נאור), המסתבכת הסדרתית בגדוד שנמצאת על הכוונת של הרס"ר (קובי פרג'), פולצ'ק - חובש, החבר הכי טוב של דניאל, טטרו ודקל שני חובשים ליצנים, בן לולו המלך, נהג אמבולנס הכי משוגע בגדוד. כל אחד מהחבורה מגיע מעולם משלו. אבל בצבא כמו שרק בצבא - אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. התאג"ד הוא משפחה. משפחה שעומדת לעמוד למבחן. יוצר: ציון רובין.

22:00 14 דקות מכדור-הארץ | i14 Minutes From Earth, ערוץ Yes דוקו


בעלות השחר של ה-24 באוקטובר, 2014, אלאן יוסטייס בן ה-57, מנהל בגוגל, התרומם באוויר כשהוא תלוי מתחת לבלון הליום. הנסיקה הזו באה לאחר שלוש שנים של תכנון קפדני, תחת מעטה סודיות כבד, של מבצע יחיד ומיוחד במינו: אלאן חלם לעשות צניחה חופשית מהחלל. כאשר הבין שכאזרח פרטי הוא לא יכול פשוט להיכנס לחנות ולרכוש חליפת חלל, הוא אסף לצדו את המוחות המבריקים ביותר במדינה כדי לדחוק את גבולות המדע וההנדסה ולהמציא אב-טיפוס חדשני של חליפת חלל, באמצעותה הוא יוכל לשרוד צניחה חופשית מהחלל, 14 דקות מכדור-הארץ, ולשבור בדרך כמה שיאי עולם. השאלה שנותרת פתוחה עד לרגע האחרון: האם הציוד החדשני יחזיק מעמד בתנאים הקיצוניים של הסטרטוספרה? הסרט עוקב אחר הצוות המסור מההכנות הסודיות למסע שובר השיאים, דרך פריצות-הדרך והאכזבות, ועד לקפיצה הנחשונית. בימוי: ג'רי קולבר. ארה"ב, 2016.

22:00 האמת על הקלוריות | The Truth about Calories, ערוץ 8

האמת על קלוריות


מה אנחנו באמת יודעים על הקלוריות שאנו צורכים והאם המידע שנמסר לנו לגביהן נכון? ד"ר כריס ואן טולקן יוצא לחקור את האמת על הקלוריות ומאתגר את כל מה שחשבנו שאנחנו יודעים עליהן. הוא מציע דרכים להפחית את כמות הקלוריות באוכל בלי לשנות את מרכיבי הארוחות הטעימות שלנו. BBC ,2015.

02:00 טקס פרסי האמי ה-68 | 68th Prime Time Emmy Awards, ערוצי הסדרות של Yes


טקס האמי 2016 בהנחייתו של ג'ימי קימל, בשידור ישיר מלוס אנג'לס. הטקס המתורגם ישודר ביום שני, 19 בספטמבר, 2016, בשעה 21:00 ב-Yes Oh .

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !