טעמים וניחוחות 5, נשות האוליגרכים, האוצר האבוד של הטמפלרים
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 20 בינואר, 2016 / שי שגב

18:30 טעמים וניחוחות 5, ערוץ האוכל


יובל בר-נר, המוכר כ'איש האגסים' חוזר בעונה חדשה לתכנית הבישול וריחנית בה משולבת אהבתו לבישול ואוכל טוב עם אהבתו הנצחית – האגסים. הפעם מקדיש בר-נר את העונה לאוכל הבסיסי ביותר - לחמים. כל פרק יעסוק בסוגי לחם שונים, כמו לחמניית באו מאודה שתשתדך לחזה עוף בסויה ואגסים מתוקים חריפים; לחם פועלים מלא בבשר ובצל, פאהיטס עוף, גואקמולה ואגסים בטורטיה, קבב ביתי צלוי בתוך פיתה ועוד.

22:00 נשות האוליגרכים | The Oligarchs Wives, ערוץ Yes דוקו


הבמאים אלכסנדר גנטלב ("גנבים בחוק", "משחקי פוטין") ו-ויקטוריה קוראקובה מספקים הצצה מפתיעה לעולמן הנסתר של נשים רוסיות, המשמשות קישוט לבעליהן העשירים, כמו גם לעולמן של אלה השואפות להפוך להיות הקישוט הזה: נטליה פוטנינה, נישאה לולדימיר פּוֹטַנִין כשהייתה צעירה. הם היו זוג אוהב וחסר כל. אך כשהתפרקה ברית-המועצות, בעלה היה אחד מאלה שמינפו את העולם החדש שנוצר והפך עד מהרה לאיש העשיר ביותר ברוסיה. אלא שעם הכסף הגדול והשינוי הדרסטי באורחות החיים, באו גם תאוות חדשות, האהבה נגמרה ואשתו הפכה לו לנטל. היום נטליה נמצאת במערכה משפטית מורכבת בה היא תובעת מבעלה לשעבר מיליארדי דולרים; אליונה נובה הייתה נשואה לאיש עשיר מאוד, אך התגרשה ממנו – כספו לא פיצה על היעדר האהבה ביניהם. בהמשך היא פגשה אהבה אמיתית והתחתנה עם רומן, איתו היא מנהלת כיום את מועדון הלילה היוקרתי Red Stars. תמונת המראה היא מאשה סובול. מאשה, צעירה מהפרובינציה הענייה, חולמת להפוך לסינדרלה ולמצוא את הנסיך שלה במוסקבה – העיר בה מסתובבים כמעט כל עשירי רוסיה. היא מגיעה לעיר הגדולה, והלכה למעשה עובדת בלמצוא את אותו הנסיך שיגאל אותה מחיי העוני המשעממים והאפורים וייקח אותה לעולם האוליגרכי הנוצץ. ישראל, 2016.

22:10 האוצר האבוד של הטמפלרים | Pirate Treasure of the Knight's Templar, ערוץ ההיסטוריה


סדרה חדשה. ההרפתקן והארכאולוג התת-ימי הנודע, בארי קליפורד, חובר להיסטוריון, סקוט וולטר, וצוות מומחים מהשורה הראשונה, במטרה לנסות לפענח תעלומה בת מאות שנים: האם ייתכן שהאוצר האבוד של האבירים הטמפלרים, קבור בקרקעית האוקיינוס ההודי? והאם תוך כדי כך, נמצא קשר מפתיע בין האבירים הטמפלרים מימי הביניים, לחבורת שודדי הים הפיראטים שזרעו תוהו ובוהו בעולם המאה ה-17?

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !