משפחת קרדשיאן, האישה האחרת, ספיידרמן המופלא 2, חזיונות קטלניים, סמים בע"מ – נקודת מבט
יום שישי, 20 במרץ 2015 / שי שגב

16:00 משפחת קרדשיאן - עונה 10 | Kardashians 10, ערוץ !E 


בעונה העשירית משפחת קרדשיאן מתאוששת מהגירושין המפתיעים והמטלטלים של קריס וברוס, אבל תהפוכות נוספות מחכות להם בדרך. בני המשפחה ינסו לברר האם הם יכולים להישאר מאוחדים ומלוכדים אחרי כל כך הרבה רעידות אדמה משפחתיות קשות ומתוקשרות. העונה מתקבלות החלטות גורליות שישפיעו על כל שבט הקרדשיאן המורחב. כעת, כל מה שחשבו שהם ידעו על משפחתם מתהפך, והדברים היחידים שעדיין נשארים קבועים הם הדרמות הגדולות ביניהם, והאהבה העצומה שהם חשים זו לזה.

21:30 האישה האחרת | The Other Woman, ערוץ Yes1


קומדיה נשית בכיכובה של קמרון דיאז. בחורה שאפתנית וקרייריסטית מחליטה להפתיע את הדייט הנוכחי שלה בביתו ונדהמת כשאת הדלת פותחת אשתו. כנגד כל הסיכויים היא והאישה שבורת הלב מתיידדות ומחליטות לעקוב אחר הבעל הבוגדני. מסתבר שברוב חוצפתו הוא בוגד בשתיהן עם בחורה צעירה בהרבה ולוהטת במיוחד (נערת השער קייט אפטון). שלושתן מחליטות לשתף פעולה כדי להוציא לפועל נקמה כואבת ומספקת ביותר. שחקנים נוספים: לזלי מאן ("הכל יחסים"), ניקולאי קוסטר-ולדאו ("משחקי הכס"). במאי: ניק קאסבטס ("היומן"). ארה"ב, 2014. הסרט אמנם כולל צוות שחקנים מכובד, אך קשה מאוד למצוא פה עלילה, בדיחות, הומור, או כל סיבה הגיונית לצפות בו. ציון: 


22:00 ספיידרמן המופלא 2 | The Amazing Spider-Man 2, ערוץ Yes4 + ערוץ Hot גולד


פיטר פארקר אמנם אימץ את תפקידו כמגן הצדק ספיידרמן, אבל זה זה כלל לא פשוט גם להגן על העיר מרשעים, להיות בן זוג אוהב וגם לשמור על זהותך בסוד ממשפחתך. אם זה לא מסובך מספיק, מוצא עצמו פארקר עומד מול רוע חדש שנוצר כתוצאה מתאונה במפעלי אוסקורפ, ומול חבר הילדות שלו שכוח אפל זורם בדמו. שחקנים: אנדרו גארפילד, אמה סטון, ג'יימי פוקס, דן דיהיין ("המקום בתוך היער"). במאי: מארק ווב. ארה"ב, 2014. האפקטים המיוחדים מצויינים, השחקנים בסדר, אך העלילה לא אחידה ועמוסה באינספור דמויות משנה המבלבלות את הצופים. ציון: 

22:00 חזיונות קטלניים | Deadly Visions, ערוץ לייפטיים


השחקניות/ דוגמניות, טרישה הלפר ("בטלסטאר גלקטיקה") ואסטלה וורן ("כוכב הקופים"), מככבות כיריבות במותחן בסגנון "חיזור גורלי". קייט חולקת משמורת על בתה כשבעלה עוזב אותה עבור לורה, אישה צעירה, איתה ניהל רומן כשעוד היו נשואים. קייט חווה חזיונות שהאישה האחרת מסוכנת לבתה והיא חייבת להציל אותה. כמובן שלא בעלה לשעבר ולא חותנתה לשעבר מאמינים לה.

22:00 סמים בע"מ – נקודת מבט | Drugs Inc. POV, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


הסדרה אינה רק צועדת בנעליהם של סוחרי הסמים, אלא מתבוננת בהתרחשויות דרך עיניהם. צוותי סוחרי סמים מניו יורק, אטלנטה ופורטלנד, לוקחים אותנו למסע בחיי היום יום שלהם. מירי לעבר כנופיה יריבה, לאיסוף חובות ועד לבריחה מן השוטרים דרך פיר מעלית.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !