המדריך למטייל בגלקסיה 3, אולריך זיידל – במאי בעבודה
יום שני, 20 באפריל, 2015

19:00 המדריך למטייל בגלקסיה 3, ערוץ הטיולים


עונה חדשה למדריך הטיולים בהנחיית הטייל, העיתונאי, הסופר ומגיש הטלוויזיה, יגאל צור. גם העונה יספק המגזין את מיטב הטיפים לטיול האולטימטיבי בתכנית טיולים קצת אחרת; צור ימשיך לבדוק עם מיטב המומחים את כל הדרכים לטייל, בכל גיל, ביעדים האטרקטיביים בארץ ובעולם. הוא יחפש את האטרקציות הכי חמות על הכדור וישתף בחוויות, המלצות וטיפים החשובים.

21:55 אולרייך זיידל – במאי בעבודה | Ulrich Seidl – A Director at Work, ערוץ 8


הצצה לעולמו של הבמאי השנוי במחלוקת, אולרייך זיידל ("גן עדן לאוהבים"), החושף עד כמה יצירותיו הן בעצמן מסע, מסע בו הוא מרשה לעצמו להיות מודרך הן על ידי מציאות והן על ידי חזיונותיו ושדים. דיוקן הסרט מלווה את הבמאי במהלך עבודתו, ומציג תמונה חיה של שיטת זיידל. הסרט מלווה אותו במהלך חזרות להפקתו האחרונה הפרובוקטיבית, וחושף כיצד הבמאי מצליח לפתות את נתיניו לחשוף כל כך הרבה מעצמם - להתוודות לרצונות העמוקים ביותר שלהם והאובססיות. שוויץ, 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !