בית ספר לנהגים מסוכנים, מפרוע לרגוע – המחנה, גיל הזהב – גיל לאהבה, משימה על נהר היוקון
חדש בטלוויזיה - יום שני, 20 ביולי, 2015 / שי שגב

15:20 בית ספר לנהגים מסוכנים | Dangerous Drivers School, ערוץ CBS ריאליטי


בית ספר לנהגים מסוכנים עוקבת אחר מקרים, משעשעים לעיתים, אך תמיד מעלי לחץ דם של נהגי הממלכה הכי לחוצים בעודם עוברים קורס, המלמד אותם כיצד לנהוג בביטחון וכיצד להפוך את כבישי הממלכה לבטוחים יותר. בריטניה, 2011.

23:15 מפרוע לרגוע – המחנה | Extreme Brat Camp, ערוץ 8


כהמשך ישיר לסדרת ה-BBC "מפרוע לרגוע", המתעדת את תהליך ה'ריסון' שעוברים נערים אמריקניים סוררים, אך שהפעם נחשף צידו האפל של התהליך – הכרוך בהתאכזרות והתעללות בנערים – שבמקרים אחדים אף הביא למוות. הנערים הסוררים – כאלו שיצאו מכלל שליטה של הוריהם ושל מערכת החינוך – עוברים תהליך נוקשה, האורך לעיתים חודשים, שבסופו ניכר במרבית המקרים שינוי חיובי. אך במקרים אחרים, לפי עדויות הנשמעות בסרט, הדרך לשינוי כוללת התעללות, אכזריות והזנחה, שלעיתים הביאו למוות. BBC ,2014.

22:00 גיל הזהב, גיל לאהבה | The Age Of Love, ערוץ 8


בגיל הזהב המהירות היא אולי לא מה שהייתה פעם, אבל גם שבע דקות יכולות להספיק כדי למצוא אהבה. זה כנראה מה שחשבו מארגני אירוע ה'ספיד דייטינג' הראשון לקשישים ברוצ'סטר, ניו יורק. הסרט עוקב אחר 30 המשתתפים החוששים והנרגשים, שהגיעו לנסות ולהחזיר מחדש את האהבה לחייהם.

22:00 משימה על נהר היוקון | Yukon River Run, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


הרבה לפני שמסילות ברזל ומשאיות סמי-טריילר חצו לאורכה ולרוחבה את הטונדרה באלסקה, ציידי פרוות וחוטבי עצים היו חוצים את קו החוף ואת הנהרות הפראיים של אלסקה על רפסודות ענק, עשויות בולי עץ. כיום, דרך החיים הזו נכחדה... כמעט. בחלק מרוחק של נהר היוקון, ישנה קבוצה של אנשים קשוחים ומשונים שממשיכים לקיים את צורת החיים המסוכנת. הם נצמדים בקנאות לדרכי העבר, אפילו אם יצטרכו לשלם על כך בחייהם.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !