התאום הבלתי רגיל שלי, מהומות אל.איי.: 25 שנה אחרי
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 20 ביולי, 2017 / שי שגב

21:10 התאום הבלתי רגיל שלי | My Amazing Twin, ערוץ Hot8 + Hot VOD


אדם פרסון ו-ניל פירסון הם תאומים זהים בני 31 החולקים יותר מאשר תאריך יום הולדת: שניהם מתמודדים עם נוירופיברומטוזיס, מחלה גנטית בלתי צפויה המאיימת להרוס את חייהם. המחלה הגנטית השפיעה שונה על התאומים: בעוד אדם סובל מעיוות בפניו, ניל סובל מאובדן זיכרון לטווח קצר. כעת, בגיל 31 הם יוצאים לחפש רופאים ומחקרים שיוכלו להסביר את מצבם ואת התסמינים הייחודיים שהם סובלים מהם, ולעזור להם למצוא טיפול מתאים. BBC, 2016.

21:45 מהומות אל.איי.: 25 שנה אחרי | The LA Riots: 25 Years Later, ערוץ ההיסטוריה


תעודה מרתקת לציון חצי יובל שנים למהומות אשר הרעידו חלקים שלמים בעיר לוס אנג'לס, ושלחו גלי הדף לארה"ב כולה. המהומות ההמוניות שפרצו ב-29 באפריל, 1992, ונמשכו ששה ימים, היו הקטלניות וההרסניות ביותר בהיסטוריה האמריקנית: כ-53 בני אדם נהרגו ורכוש בשווי מיליארדי דולרים נהרס לחלוטין. הרקע המיידי לפרוץ המהומות, היה מעצרו והכאתו של רודני קינג, אדם ממוצא אפרו-אמריקני, על ידי ארבעה שוטרים לבנים ממשטרת לוס אנג'לס, וזיכויים במשפט אליו הועמדו. היה זה הקש ששבר את גב הגמל של מתח בין-גזעי שבעבע מתחת לפני השטח במשך שנים רבות, והתפרץ באחד האירועים האלימים בהיסטוריה האמריקנית.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !