מובילים בטירוף, קרוב להפליא ורועש להחריד, מלון גרנד בודפשט, המושבה, המנטור
יום שישי, 20 בפברואר, 2015 / שי שגב

18:00 מובילים בטירוף | Shipping Wars, ערוץ ההיסטוריה


איך לעזאזל מובילים ממקום למקום מטוס מיג רוסי, רכב קרבי משוריין ומרכבת קבורה מהמאה ה-19? סדרה כיפית, המכניסה לעולמם של מובילים המתפרנסים משינוע חפצים ביזאריים וענקיים שאף מוביל אחר לא מוכן או יכול להוביל בהם, ומלווה אותם במרוץ כנגד השעון ברחבי ארה"ב בדרך לנקודת הסיום ולהרוויח סכומי כסף גדולים...

21:30 קרוב להפליא ורועש להחריד | Extremely Loud & Incredibly Close, ערוץ Yes1


דרמה מרגשת, על פי ספרו המצליח של ג'ונתן ספרן פויר. ילד בן תשע, אינטליגנטי ובעל דמיון מפותח, המתקשה להשלים עם אובדן אביו בפיגוע מגדלי התאומים, מוצא יום אחד בין חפציו של אביו מפתח. מתוך סקרנות הוא יוצא להרפתקה כמעט בלתי אפשרית בכל רחבי ניו יורק בניסיון לאתר את האדם לו שייך המפתח, ואת המנעול. שחקנים: טום הנקס, סנדרה בולוק, תומס הורן, מקס פון סידוב, וויולה דיוויס. במאי: סטיבן דלדרי ("בילי אליוט"). ארה"ב, 2011. מועמד לשני פרסי אוסקר ב-2012, כולל הסרט הטוב ביותר. 
טום הנקס וסנדרה בולוק אינם הסיבה לצפות בסרט "קרוב להפליא ורועש להחריד", אלא תומס הורן, שחקן אלמוני בן 15 בתפקיד נער שמתמודד עם אובדן במשפחה. סרט נוגע ללב למרות המניפולציה הרגשית הבולטת. ציון: 

21:30 מלון גרנד בודפשט | The Grand Budapest Hotel, ערוץ Yes1


קומדיה מרהיבה ומסוגננת של הבמאי ווס אנדרסון עם אנסמבל כוכבים מרשים. השוער הכל יכול של מלון גרנד בודפשט האגדי לוקח תחת חסותו נער מעלית זוטר כדי ללמדו את רזי המקצוע. כאשר אחת מאורחות המלון הקבועות והעשירות מתה במפתיע, נסחפים שניהם להרפתקה מסועפת ומסחררת המערבת פושעים מתוחכמים, יורשים תאבי בצע, כלא שמור, מלחמה ההולכת ומתקרבת וכמובן - אהבת אמת. שחקנים: רייף פיינס, ביל מארי, סורשה רונאן ("כפרה"), ג'וד לאו, אדוארד נורטון, טילדה סווינטון, הארווי קייטל, וילם דפו, ג'ף גולדבלום, אדריאן ברודי, פ. מארי אברהם, אוון ווילסון, ליה סיידו, טוני רבולורי. במאי: ווס אנדרסון ("משפחת טננבאום"). ארה"ב, 2014. זוכה פרס הסרט הקומי הטוב ביותר בגלובוס הזהב 2015, כולל הקומדיה הטובה ביותר. זוכה דב הכסף בפסטיבל ברלין; זוכה שלל פרסי איגודי המבקרים ונחשב לאחד המועמדים הבולטים במרוץ לאוסקר הנוכחי. 
חגיגה לעיניים עם ראלף פיינס המצוין בתפקיד הראשי ושורה של כוכבים. מארג עשיר שחוטף את הצופה לעולם דמיוני ומרתק, שלא בטוח שתרצו לחזור משם כל כך מהר. ציון: 

22:00 המושבה | The Colony, ערוץ Yes2


מותחן אקשן. קבוצת שורדים של עולם אפוקליפטי קפוא החיים מתחת לאדמה, מקבלים סימני מצוקה ממושבת שורדים אחרת. על אף הסיכון הרב הם יוצאים לעזור לחבריהם, ומגלים שהמושבות שעדיין מתפקדות נמצאות תחת מתקפה חסרת רחמים של יצורים שמקורם אינו ידוע, אותם עליהם לעצור אותם לפני שיהיה מאוחר מדי. שחקנים: לורנס פישבורן ("מטריקס"), ביל פקסטון, קווין זגרס. במאי: ג'ף רנרו ("כמעט אנושיים"). ארה"ב, 2013. מותחן בדיוני צפוי ונוסחתי, כשהאפקטים פשוטים ומיושנים והדמויות שטוחות כמו נייר. ציון: 

22:00 המנטור | The Mentor, ערוץ לייפטיים


דרמה קורעת לב שמקבלת תפנית אפלה. אליזבת איבדה את ילדתה בת השמונה בתאונה וכתוצאה מכך נישואיה נהרסו. היא חוזרת לעבודתה כמורה בבית ספר וממשיכה להתאבל על ילדתה עד שהיא מכירה את פול, שנהיה המנטור שלה. פול עוזר להמשיך הלאה אבל היא לא יודעת שהוא מסתיר סוד שעלול להרוס את חברותם. שחקנים: אהרון דאגלס ("בטלסטאר גלקטיקה"), ניק בישום ("פרשיות סמויות"), ג'ס מקאלאן ("מאהבות"). ארה"ב, 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !