בעזרת הכסף, מלרוז פלייס: הגרסה הלא רשמית, מלרוז פלייס: הסיפור האמיתי
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 21 בינואר, 2016 / שי שגב

22:00 בעקבות הכסף | Bedrag | Follow the Money, ערוץ Yes Oh


מותחן דני מתסריטאי "הממשלה" ("בורגן") ואחד משני יוצריה, יֵפֵּה גרוויג גראם, על הקשר שבין תאוות הבצע לאנושיות. על רקע חקירת רצח הקשורה לאינטרסים של חברת אנרגיה ענקית, הוא עוסק בפשעים הנעשים על ידי אנשים רודפי בצע ובעלי שאיפות, במרדף אחר העושר. זהו סיפורם של הספקולנטים, הנוכלים, ואילי ההון המושחתים שיושבים בבנקים, בחדרי העסקאות ובחדרי הישיבות של בכירי המשק, והפשעים שהם מבצעים במצוד אחר הכסף, סיפור על שאיפות שמשחיתות, ועל הדרך שבה אירגוני הפשע מלבינים את הישגיהם שהושגו בדרכי עוולה. סיפור על עולמנו, שהמשבר הכלכלי כמעט הפך אותו על פיו לפני חמש שנים, ושעדיין ממתין בכל עת לבועה הבאה שתתפוצץ, ולצונאמי הכלכלי הבא שיכה בו. הסיפור הזה מסופר דרך ארבע דמויות: בלש המשטרה הנחוש מדס (תומס בו לרסון) הממונה על חקירת המוות של אדם שנמצא בים, לחופי דנמרק, בסמוך לחוות טורבינות רוח, החושד שמדובר ברצח שקשור לענקית האנרגיה 'אנרג'ן'. במהלך חקירתו, מדס הולך ושוקע בתוך הביצה המפוקפקת של עסקי הכספים. ניקי (אסבן סמד) הוא פושע קטן, אסיר לשעבר שחברתו בדיוק ילדה תינוק, ולמרות שקרוב משפחה הציע לו עבודה חוקית ומסודרת, הוא נמשך בחזרה אל הפשע כדי שיוכל לרכוש עבורה את הדירה שהיא חפצה בה. סנדר, (לי קאס) איל ההון ובעליה של חברת האנרגיה המתרחבת, מפטר במפתיע את ראש המחלקה המשפטית שלו ומחליף אותו בקלודיה (נטליה מדואנו) עורכת דין צעירה ושאפתנית, שללא ידיעתו מנהלת חקירה בינלאומית סודית. סיפורן של הדמויות, חייהן הפרטיים והמקצועיים, יישזרו יחד ויהפכו לסיפור שלנו, בני האדם, העשירים, העניים, רודפי הבצע, הרמאים, והגנבים שילכו בכל דרך כדי לבנות לעצמם את החיים שכולנו חולמים עליהם. את הסדרה מביים במאי הקולנוע הדני פר פליי ( טרילוגיית "הספסל", "The Killing" ו-"הירושה").

22:00 מלרוז פלייס: הגרסה הלא רשמית | The Unauthorized Melrose Place Story, ערוץ לייפטיים


סרט עלילתי באורך מלא על הסדרה האלמותית "מלרוז פלייס", שהייתה בניינטיז הממתק הכי ממכר שהביא לעולם דמויות מניפולטיביות, סקסיות וחזקות. הסרט מתאר כיצד הפכה הסדרה להצלחה מיידית ופצצת רייטינג ועד הסוף המר, כולל כל הדרמות שהיו מאחורי הקלעים בין השחקנים, בחיים האישים שלהם והמאבקים על זמן מסך.

23:30 מלרוז פלייס: הסיפור האמיתי | Beyond The Headlines: Melrose Place, ערוץ לייפטיים


ספיישל בן שעה, הסוקר באמצעות ראיונות עם משתתפי, מפיקי וכותבי הסדרה, מה קרה לצוות של אופרת הסבון האהובה "מלרוז פלייס". הסדרה שבה עולמם של העשירים והעשירות היה מרתק ומופרע, אבל גם מאחורי הקלעים התרחשה דרמה היסטרית בין השחקנים. מי הצטרפה מאוחר וגנבה את התהילה? כיצד השפיעה הצלחת הסדרה על החיים האישים של השחקנים, מה קרה להם כשהסדרה ירדה והאם הצליחו להתאושש?

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !