מטוסים 2: לוחמי האש, חג מולד שמח, צומת מסוכן, ארוכה הדרך למטה, מתחתנים עם ההורים, ניתוחי על, 12 שעות לחיות, מכור לסם: מריחואנה
יום שבת, 21 במרץ 2015 / שי שגב

10:00 מטוסים 2: לוחמי האש | Planes: Fire & Rescue, ערוץ Yes5 + בשעה 13:40 בערוץ Hot גולד


דאסטי, מטוס המרוץ המפורסם והאהוב חוזר להרפתקה נוספת. הפעם הוא מגלה שהמנוע שלו אינו תקין, וייתכן כי לא יוכל לקחת עוד חלק בתחרויות. הוא מחליט ללכת לדרך חדשה ומתמקצע בתחום הלוחמה באש. ביחד עם הליקופטר לוחם והצוות האמיץ שלו, הוא יוצא להילחם בשריפה ענקית ולהוכיח לכולם מה הוא שווה. דיבוב לעברית: גיא רושיניאק, דקלה הדר. דיבוב לאנגלית: דיין קוק, אד האריס, ג'ולי בואן. במאי: רוברטס גאנאווי. ארה"ב, 2014. הסרט שטוח וחסר מעוף ביחס לסרט "מטוסים" המקורי, אך בהחלט הסחה נחמדה לילדים הצעירים. ציון: 

14:30 חג מולד שמח | Happy Christmas, ערוץ Hot דרמה


דרמה קומית מאת הבמאי הצעיר, ג'ו סוואנברג ("חברים לשתייה"), שגם כתב את התסריט ומופיע בתפקיד משנה. השחקנית אנה קנדריק מופיעה בסרט בתפקיד ג'ני - צעירה העוברת לגור לאחר פרידה בבית אחיה הקולנוען הנשוי (מרק וובר, "13 חטאים"). ג'ני השובבה ורבת ההשראה מחוללת שינוי בעת שהייתה הזמנית בביתם, כשהיא גורמת לגיסתה קלי (מלאני לינסקי, "כמה טוב להיות פרח קיר") להבין שהתפתחות בחיים, בקריירה ובקשר עם בעלה היא תנאי הכרחי לאושרה האישי. שחקנים נוספים: לנה דנהאם, כריס סוואנסון. בימוי: ג'ו סוואנברג. ארה"ב, 2014. סרט חכם, משחק טוב, אם כי נראה כאילו נעשה בתקציב נמוך. ציון: 

 
18:35 צומת מסוכן | Intersections, ערוץ Hot אקשן 


מותחן אקזוטי מבית היוצר של האמן הצרפתי, לוק בסון ("ניקיטה", "האלמנט החמישי"). הפעם הוא שיתף פעולה עם המפיק והבמאי דייוויד מרקוני ("אויב המדינה", "מת לחיות 4") והשניים יצרו סרט מתח רומנטי על רקע מדבריות מרוקו. זוג שזה עתה נישא יוצא לירח דבש. הבעל (פרנק גרילו, "שטח פראי") אינו יודע כי אשתו (ג'יימי אלכסנדר, "תור") רקחה מזימה עם מאהבה להרוג אותו. התכנית משתבשת באופן מחריד כשהבעל והמאהב מסתבכים בהתהפכות מכוניתם בלב המדבר. מכאן נפתח המסע המתיש שלהם אל טנג'יר, שבמהלכו יפגשו חבורת שורדים צבעונית ומסוכנת: חוטף נמלט, אוסטרלי מנותק, מבריח מבוקש, שוטר סמוי ותינוק. שחקנים נוספים: רושדי זם ("חטיפה לאור יום"), מארי ז'וזה קרוז. בימוי: דייוויד מרקוני. צרפת, 2013.

21:30 ארוכה הדרך למטה | A Long Way Down, ערוץ Yes1


דרמה קומית על פי רב המכר של ניק הורנבי. כוכב תקשורת שכוכבו דעך, אם חד הורית, צעיר אמריקני ובחורה דכאונית נפגשים במקרה על גג בניין בערב השנה במטרה לקפוץ ממנו. מה שמתחיל כמריבה על מקום בקצה הגג, הופך במהרה להיווצרותה של חברות מיוחדת ומוזרה, שעוד עשויה לתת תקווה לחייהם. שחקנים: פירס ברוסנן, ארון פול ("שובר שורות"), טוני קולט, אימוג'ן פוטס ("הצורך במהירות"). במאי: פסקל שומיי. ארה"ב, 2014. 
התסריט שטוח ומרושל, הבימוי כושל וחסר רגישות והשחקנים מעצבנים: אפשר לוותר. ציון: 

22:00 מתחתנים עם ההורים | The In Laws, ערוץ לייפטיים


מייקל דאגלס, אלברט ברוקסקנדיס ברגן וריאן ריינולדס מככבים ברימייק לסרט מ-79'. מפגש טראומטי במסעדה בין שני חותנים לעתיד, האחד רופא מצליח, בעל סדר יום קבוע, המשתדל לסלק מחייו אלמנטים של מתח והשני סוכן CIA המעביר את היום בגניבת מטוסים, בהתחמקות מירי ובמו"מ עם מבריחי נשק. לפני שההורים מספיקים לבטל את החתונה הם מסובכים עד הראש בהרפתקה וצריכים להציל את הילדים שלהם. במאי: אנדרו פלמינג. הסרט גדול יותר ומושקע יותר מן הסרט המקורי, אך לא בהכרח יותר טוב. ציון: 

22:00 ניתוחי על | Super Surgery, ערוץ CBS ריאליטי 

ניתוחי על

הסדרה מסתכלת על פריצות הדרך הדרמטיות ברפואה, ומזמינה למסע בעולם המדע ולחקירת האפשרויות הרפואיות שיהיה בקרוב חלק בלתי נפרד מהפרקטיקה הרפואית.

22:00 12 שעות לחיות | i12 Hours to Live, ערוץ CBS דרמה


מותחן בכיכובו של קים קואטס ("בני האנרכיה"). סוכן FBI נמצא במרוץ נגד השעון כדי להציל שני בני נוער שנלקחו כבני ערובה על ידי פושעים מסוכנים. 88 דקות, ארה"ב, 2006.

22:10 מכור לסם: מריחואנה | Hooked: Illegal Drugs: Marijuana, ערוץ ההיסטוריה


ספיישל הבוחן את סוד הקסם האפל של העלה הירוק. האם בקרוב יהפוך לחוקי? התכנית בוחנת את העלייה הדרמטית בפופולאריות השימוש בסם המריחואנה בחברה המודרנית. סגולותיו הרפואיות תועדו לראשונה לפני 4,000 שנה בסין העתיקה. כיום יותר ויותר מדינות מאשרות את השימוש בסם לצרכים רפואיים, ובשתי מדינות בארה"ב, אף מותר כעת השימוש בו לצרכים אישיים (והתהליך ממשיך). האם בסופו של דבר תהפוך המריחואנה לחוקית לחלוטין? על רקע השימוש ההולך וגובר בסם, הוויכוח בין המצדדים למתנגדים ללגאליזציה שלו - לוהט מתמיד.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !