יפה ומסובכת, אסונות מפלסטיק 3, גבר מי שנשאר אחרון 5, להיות מגניב, דוריאן גריי, מג'יק מייק 2, הרוע שבפנים 3
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 21 במאי, 2016 / שי שגב

15:20 יפה ומסובבת | Beautiful & Twisted, ערוץ Hot דרמה


דרמת פשע לוהטת בכיכובם של רוב לאו, פז וגה וקנדיס ברגן. לאחר שהיורש העשיר והנהנתן של מלון במיאמי נרצח, המשטרה מתחילה לחקור את הפרשה ומתמקדת באשתו החשפנית. בימוי: כריסטופר זאלה. ארה"ב, 2015.

16:00 אסונות מפלסטיק 3 | Botched 3, ערוץ !E 


ניתוחים פלסטיים ממשיכים להיות אובססיה תרבותית, ותכניתם של ד"ר פול נסיף וד"ר טרי דוברו לא רק עוסקת בתוצאות האובססיה הזו, אלא גם ממש משנה לטובה את חייהם של המטופלים המופיעים בה. בשתי עונותיה הראשונות זכינו לצפות ברופאים מטפלים בפציינטים שסבלו משלל תופעות מוזרות, החל מנשים שסבלו מתוצאותיהן של הזרקות חומרים שנקנו בשוק השחור, דרך ניתוחי מתיחת בטן מזעזעים, ועד תיקוני ניתוחי חזה שהסתיימו במקרי חד-שד מעוררי אימה. בעונה השלישית נכיר קבוצה חדשה של מטופלים, שעבורם שני המומחים המוכשרים הם המוצא האחרון והיחיד להציל את הופעתם החיצונית. הרופאים המוכשרים יעשו הכל כדי לתקן את האסונות האסתטיים שנוצרו מרשלנותם / חוסר המקצועיות של המנתחים הקודמים. בדרך הם יעזרו למטופלים לשקם את הכאב הנפשי והפיזי שנוצר, ויעניקו להם הזדמנות שניה לזכות בביטחון עצמי ובחיים טובים יותר.

18:15 גבר מי שנשאר אחרון 5 | Last Man Standing 5, ערוץ Yes קומדי


טים אלן ("שפץ ביתך") חוזר בעונה חמישית לקומדיה.

20:15 להיות מגניב | Dope, ערוץ Hot פאן

לפרטים נוספים, ראו יום שלישי, 17 במאי, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Yes3

21:30 אהבת בוסר | (Endless Love (2014, ערוץ Yes1


גרסה חדשה לדרמה הרומנטית תחת אותו השם בכיכובה של ברוק שילדס. בסרט זה, נערה יפה מבית עשיר וצעיר מבית עני, כריזמטי וחתיך, נפגשים והמשיכה ביניהם עזה. הם מתחילים להתאהב ולנהל רומן, בעוד הוריה של הנערה עושים הכל על מנת להפריד בין השניים. שחקנים: אלכס פטיפר ("מג'יק מייק"), גבריאלה וויילד, רוברט פטריק. במאית: שאנה פסט (תסריטאית "כמו שאת"). ארה"ב, 2014. מחווה עלובה וחיוורת לסרט הקודם, ונאמנה פחות לסיפור המקור. מרוב קלישאות העלילה פשוטה ומטופשת. ציון:
 


22:00 דוריאן גריי | Dorian Gray, ערוץ לייפטיים


דרמה על פי ספרו המוכר של אוסקר וויילד. דוריאן יפה התואר מגיע ללונדון ומתחבר עם הצייר באזיל הולוורד, שמצייר פורטרט שמן שלו. אט אט מתמסר דוריאן לרעיון שהנעורים והיופי החיצוני הם החשובים ביותר בחיים, בעוד הדיוקן שלו – חלון לנפשו, עובר תהליך מבעית שיפיל על כולם חורבן. שחקנים: בן בארנס, קולין פירת', רבקה הול. בימוי: אוליבר פארקר. ארה"ב, 2009. ההפקה מבריקה ונוצצת, אך הסרט חסר השראה או אנרגיה, בדיוק כמו בארנס בתפקיד הראשי. ציון:
 


22:00 מג'יק מייק 2 | Magic Mike XXL, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 20 במאי, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Yes1

23:50 הרוע שבפנים 3 | Insidious: Chapter 3, ערוץ Hot אקשן


מותחן אימה. הסרט השלישי בסדרת האימה הפופולרית הוא פריקוול המתאר את האירועים שהתרחשו לפני מתקפת הרוחות על בית משפחת למברט. העלילה חושפת כיצד המדיום המחוננת אליז רנייה מסכימה בניגוד לרצונה להשתמש ביכולת שלה לתקשר עם המתים, על מנת לסייע לנערה מתבגרת בשם קווין ברנר, שסומנה כמטרה על ידי יישות על-טבעית מסוכנת. תחילה אליז מסרבת לעזור לה, בגלל דברים שהתרחשו בימי ילדותה. אולם, לאחר שקווין מותקפת, אביה מתחנן בפני אליז לעזרה והיא מסכימה להשתמש ביכולותיה המיוחדים לתקשר עם עולם המתים, כדי לנסות ולעצור את ההתקפות המאיימות הללו. שחקנים: דרמוט מלרוני, סטפני סקוט, לי וואנל, אנגוס סמפסון. בימוי: לי וואנל. ארה"ב, 2015. הסרט אינו מפחיד כמו הראשון בסדרה, אם כי יש כמה הפתעות המקפיצות מהכיסא. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !