דיפ וחברים בים הגדול, הנדבן, אני זוכר, דטרויט פיסטונס: ילדים רעים, מחוץ לזמן, ההונאה, החיפוש אחר פליני, מתנקש אמריקאי, רובין וויליאמס: היכנסו לתוך ראשי, נקודת פריצה, מבחר סרטים וסדרות אסייתיות בנטפליקס
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 21 ביולי, 2018 / שי שגב

08:35 דיפ וחברים בים הגדול | Deep, ערוץ Hot Fun + בשעה 10:00 בערוץ Yes5 


11:55 הנדבן | The Benefactor, ערוץ Hot Drama


דרמה. פראני הוא אדם אמיד המרגיש אשם במותם של זוג חברים נשוי מעברו. הדבר מוביל לכך שהוא מתערב בחייה של בתם של הזוג ובעלה הטרי, אך החברות בניהם מתערערת ומקבלת כוון שלילי כאשר גוברת האובססיה שלו כלפיהם. שחקנים: ריצ'רד גיר, דקוטה פנינג, תיאו ג'יימס. במאי: אנדרו פ. רנזי. ארה"ב, 2016.

13:25 אני זוכר | Remember, ערוץ Hot Gold

לפרטים נוספים, ראו יום ראשון, 23 באפריל, 2017, בשעה 22:00 בערוץ Yes4

14:00 דטרויט פיסטונס: ילדים רעים | Bad Boys, ערוץ Yes דוקו


מעט קבוצות בהיסטוריה של הכדורסל עוררו כל כך הרבה תגובות רגשיות כמו קבוצת ה'דטרויט פיסטונס'. הסרט מספר על התקופה שלפני השתלטות הסלטיקס והלייקרס על הליגה, התקופה בה קבוצת הדטרויט פיסטונס הייתה בשיאה ונודעה לשמצה בגלל המשחק האגרסיבי והאלים של שחקניה. 103 דקות, ארה"ב, 2014.

15:25 מחוץ לזמן | Time Out Of Mind, ערוץ Hot Drama

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 08 ביולי, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Yes3

18:55 החיפוש אחר פליני | In Search Of Fellini, ערוץ Hot Drama


דרמה רומנטית על אהבה לקולנוע ותשוקה בוערת בלב צעיר. לוסי, צעירה מעיירה קטנה באוהיו אוהבת סרטים אך לא את המציאות הרגילה. כאשר היא מגלה את סרטיו של הבמאי פדריקו פליני היא יוצאת למסע יפיפה ברחבי באיטליה במטרה למצוא אותו. שחקנים: קסניה סולו, מריה בלו. במאי: טרון לקסטון. ארה"ב, 2017.

22:00 מתנקש אמריקאי | American Assassin, ערוץ Yes4 + ערוץ Hot Gold

לפרטים נוספים, ראו יום רביעי, 18 ביולי, 2018, בערוץ Yes VOD

22:00 רובין וויליאמס: היכנסו לתוך ראשי | Robin Williams: Come Inside My Mind, ערוץ Hot HBO

לפרטים נוספים, ראו יום שלישי, 17 ביולי, 2018, בערוץ Yes VOD + Hot VOD

סרטים אסייתים בנטפליקס | Netflix

You Are BeautifulSecret Garden, 49 DaysShining InheritanceRooftop Prince, My Girlfriend Is a Gumiho 

סדרות אסייתיות בנטפליקס | Netflix

The Master's SunI Hear Your VoiceDoctor StrangerThe Girl Who Sees ScentsYong Pal, My GirlLovers in ParisWhat Happened in Bali, PinocchioBirth of a BeautyAll InTree With Deep Roots, Lie to Me

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !