מסעדות במעקב 3, כוח 3
חדש בטלוויזיה - יום שני, 21 באוגוסט, 2017 / שי שגב

21:00 מסעדות במעקב 3 | Restaurant Stakeout 3, ערוץ Food Network – סלקום TV + פרטנר TV


בכל מה שקשור לניהול מסעדה, ל-ווילי דגל יש הרבה טריקים בשרוול שיוודאו שהכול הולך חלק - כולל להציב מצלמות בכל פינה במסעדה כדי שהוא יוכל לעקוב אחר הצוות והלקוחות. ווילי יוצא לדרכים עם כישורי המעקב שלו כדי לסייע למסעדנים שהעסק שלהם בקשיים. הראשונים: מסעדת 'שיראז' הפרסית, שהבעלים שלה – מוחמד, כבר נאלץ לסגור עסקים פעמיים בעבר. בעזרת ווילי, מוחמד מקבל ניסיון אחרון להציל את המסעדה לפני שהיא מתרסקת.

22:50 כוח 3 | Power 3, ערוץ Hot HBO + Hot VOD


דרמת הפשע של רשת הכבלים סטארז חוזרת לעונה שלישית. ספוילר - ג'יימס ושותפו טומי מפרידים כוחות כשג'יימס משאיר את עסקי הסמים - וגם את הכינוי שלו במשחק, 'גוסט' - מאחוריו. אנג'לה מסכנת את הקריירה שלה כשהיא נאלצת לבחור בין אהבתה לג'יימס ובין היושרה המקצועית שלה, בעוד שטאשה עדיין מתמודדת עם מותו של שון. הסדרה חודשה לשתי עונות נוספות.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !