המדריך לרוצח 2, הבן השביעי, פחד נהדר מכל דבר, אישה שטן
חדש בטלוויזיה – יום שני, 21 בדצמבר, 2015 / שי שגב

22:00 הבן השביעי | Seventh Son, ערוץ Hot פאן


פנטזיית הרפתקאות בהשתתפות ג'וליאן מור, בן ברנס, ג'ף ברידג'ס וקית' הרינגטון ("משחקי הכס"). מהו סיפורו של הבן השביעי? ידוע שהוא הגיבור האחרון שנותר על פני האדמה, שיש לו כוחות מופלאים ושהגן בדרכו הייחודית על מולדתו מפני מכשפות, שדים ומרעין בישין. הלוחם האדיר, מאסטר גרגורי, יוצא למסע מפרך שייעודו לעלות על עקבות הבן. תומס מסכים להצטרף למאסטר שלו על מנת שיוכלו בכוחות משותפים להילחם בכוחות הרשע. האתגר הגדול הראשון מגיע כשהמכשפה מלקין הרעה נמלטת מהכלא, המאסטר נמצא הרחק ממנו, ועל תומס להיאבק בה לבדו. בימוי: סרגיי בודרוב ("השבוי מההרים"). ארה"ב, 2014. בזבוז של ליהוק נהדר אל מול הרפתקה דלה וחסרת עניין או תיבול. ציון: 


22:00 פחד נהדר מכל דבר | A Fantastic Fear of Everything, ערוץ MGM


קומדיה.סופר מותחנים שמחקרו בנושא רוצחים סדרתיים מהתקופה הויקטוריאנית הפך אותו לשבר כלי, חייב להתעמת עם פחדיו כשמפיק קולנוע רוצה להפוך את כתביו לסרט. עם: סיימון פג. במאי: קריספיאן מילס. אנגליה, 2014. מלבד כמה צחקוקים קלים פה ושם, לסרט אין הרבה מה להציע. ציון: 


22:45 אישה שטן | Diabolical Women, ערוץ לייפטיים


מיני סדרה, מהיוצרים של "רצחתי את בעלי", על נשים שהצליחו לבצע רציחות כמעט מושלמות ועל הצוות שתפס אותן. שלושת הפרקים במיני סדרה החדשה יאפשרו לנו הצצה לתוך מוחם הקודח של הנשים הגאוניות שהצליחו לתכנן ולבצע רציחות. נשים אלו לא נתנו לדבר לעצור אותן בדרכן כדי לתכנן את הרצח המושלם. כמעט מושלם, אם לא היו נתפסות. הסדרה עוקבת אחרי הצוות שהצליח לתפוס אותן וכיצד התנהלה החקירה.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !