מרטינה נברטילובה, אטלנטה, נידוני הגרדום
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 21 בדצמבר, 2016 / שי שגב

22:00 מרטינה נברטילובה | Just Call Me Martina, ערוץ Hot8


הטניסאית סו ברקר בוחנת את החיים והקריירה של כוכבת הטניס האגדית, מרטינה נברטילובה. הן נפגשו לראשונה במשחק שהתקיים בשנת 1974, ומאותו רגע סו הייתה שם לכל אורך חייה של מרטינה, כולל כל ציוני הדרך החשובים. נברטילובה נולדה בצ'כוסלובקיה וחוותה ילדות מאושרת מאחורי מסך הברזל. כבר מגיל צעיר הפגינה כישורים ספורטיביים ניכרים וכשהחלה לשחק טניס היה ברור שהיא תגיע רחוק. כנערה מתבגרת היא נסעה לתחרויות בארה"ב ולבסוף החליטה להשתקע שם – כעריקה ממולדתה. היא זכתה באינספור טורנירים ליחידים ולזוגות ושמה הוא סמל לנחישות ומאבק כנגד כל הסיכויים. בסרט זה מרטינה לוקחת את סו בחזרה לביתה בצ'כיה ומאפשרת הצצה נדירה אל חייה האישיים והמקצועיים. BBC, 2016.

22:00 אטלנטה | Atlanta, ערוץ Yes Oh


הדרמה הקומית החדשה מרשת FX. הסדרה עוקבת אחר חיי היומיום של ארן (דונלד גלובר, "קומיוניטי", ובקרוב כלאנדו קאלריסיאן ב-"האן סולו") באטלנטה, ג'ורג'יה, כשהוא מנסה להוכיח את עצמו בפני חברתו (ואם שתי בנותיו), הוריו, ובן דודו - הראפר המכונה 'פייפר בוי'. לאחר שנשר מאוניברסיטת פרינסטון, לארן אין כסף או בית, ולכן הוא נע ונד בין בית הוריו וביתה של חברתו. כשהוא מבין שבן דודו עומד לפרוץ ולהצליח, הוא מנסה בייאושו לחדש איתו את הקשר ולרכוב על הצלחתו, במטרה לשפר את חייו ואת חייהן של בנותיו. לאחר שני פרקים ובעקבות הצלחתה הרבה, הסדרה חודשה לעונה שנייה. ציון איי.אם.די.בי.: 6.7/10, טי.ויו.קום: 9.2/10, עגבניות רקובות: 100%/100%, מטה-קריטיק: 90/100

22:00 נידוני הגרדום | Gallowwalkers, ערוץ Hot דרמה


מערבון עתיר אקשן ואימה בכיכובם של ווסלי סנייפס וריילי סמית. אקדוחן מקולל שקורבנותיו שבים מן המתים פעם אחר פעם כדי לרדוף אותו, מגייס לוחם צעיר על מנת לחסל את הזומבים האלה אחת ולתמיד. בימוי: אנדרו גות. ארה"ב, 2012.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !