תעופה בחקירה - עונה 13, הקיסר הראשון של סין 2, פרופיל של רוצח, יפה בוורוד
יום חמישי, 22 בינואר 2015 / שי שגב 

21:00 תעופה בחקירה - עונה 13 | Air Crash Investigation - Season XIII, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


במהלך העונה השלוש עשרה, ממשיכים לחשוף את האמת מאחורי תאונות תעופה, שהובילו לשינויים בחוקי הבטיחות. כמו בעונות הקודמות, נגלה מה השתבש ולמה. בעונה החדשה נחשפות תאונות אוויריות בהם היו מעורבים אנשים מוכרים כמו ג'ון פ. קנדי ו-ניקי לאודה.

21:45 הקיסר הראשון של סין 2 | China's First Emperor - Part 2, ערוץ ההיסטוריה HD

לפרטים נוספים, ראו יום חמישי, 15 בינואר, 2015, בשעה 21:45 בערוץ ההיסטוריה HD

22:00 פרופיל של רוצח | Killer Profile, ערוץ לייפטיים


סדרת פשע חדשה על שלושה פרופיילרים פלילים שלוקחים את הצופים למסע מרתק אל תוככי מוחם ונפשם של כמה מהרוצחים הסדרתיים המפחידים שידעה ארה"ב. הנחת היסוד של הפרופילאות הפלילית היא כי שיטת הביצוע של הפשע קשורה, בין היתר, לאישיותו ולמבנה הנפשי של הפושע, ולכן זירת הפשע יכולה לשקף התנהגות, מניעים ומאפיינים של הרוצח הסדרתי. מטרתם של הפרופילריים היא לצמצם חשודים ולהרכיב פרופיל נפשי והתנהגותי שיעזור לרשויות לתפוס את הרוצחים. כל פרק מספר את סיפורו של רוצח סדרתי אחר המשוחזר בעזרת צילומים, ראיונות עם הבלשים שעבדו על המקרים, עדי ראייה וכמובן פרשנויות מאת הפרופיילרים, שמסבירים מהו תהליך העבודה שהביא לפיצוח דמות הרוצחים ולכידתם. מה שמעניין במיוחד בסדרה הוא שהיא מביאה גם את העדויות של הקורבנות שנשארו בחיים, ואפילו חלק מהפושעים עצמם.

22:55 יפה בוורוד | Pink Attitude Princesses Pop Stars and Girl Power, ערוץ 8 (הוט)

יפה בוורוד (ללא כתוביות לעברית)


סינדרלה, היפהפייה הנרדמת, בובות ברבי ובובות בראץ, הלו קיטי, קייטי פרי, מיילי סיירוס וריהאנה, תוכניות טלוויזיה וקומדיות רומנטיות, מגזיני אופנה ומכוני ציפורניים צצים בכל פינת רחוב... ברוכים הבאים לתרבות ה-Girlie-Girl. ארץ קסומה, שבה הכול ורוד, נוצץ וקסום; איך הצליחה התרבות לכבוש את העולם ולעצב זהות נשית חדשה? מהם הקודים התרבותיים המסתתרים מאחורי הוורוד והנצנצים המלווים את רוב הבנות של היום מילדות לבגרות? צרפת, 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !