ליזה פיית השועלים, שקופים
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 22 במרץ, 2016 / שי שגב

22:00 ליזה פיית השועלים | Liza, a rókatündér | Liza, The Fox-Fairy, ערוץ Yes3


קומדיה שחורה ורבת דמיון. ליזה היא צעירה בת שלושים, ביישנית ובודדה, אשר מכריה היחידים הם הקשישה שבה היא מטפלת ורוחו של זמר פופ יפני המאוהב בה. כאשר קנאתו של הרוח גוברת עליו, הוא מתחיל לחסל את האנשים שעומדים בינו לבינה. בעוד ליזה מתחילה להאמין שהיא מקוללת, שוטר צעיר מנסה לחקור את פשר האירועים, ומפתח רגשות כלפיה, דבר שמעמיד את חייו בסכנה. שחקנים: מוניקה בלסאי, שבולקס בדה פזקאש, דיויד סאקוראי. במאי: קארוי ווי מיסארוש. הונגריה, 2015. משל מזרח אירופאי, שמעט מזכיר את "אמלי" הצרפתי, אך מעט יותר קודר. ציון: 


22:00 שקופים | Invisibles, ערוץ Yes קולנוע ישראלי


דרמה ריאליסטית נוקבת של מושון סלומונה ("וסרמיל"). ראיד, חייל בדואי משוחרר, מחפש את דרכו בחיי האזרחות ומתאהב בנופר חברתו היהודייה של בן דודו. שחקנים: מחמוד שלבי ובת חן סבג. ישראל, 2014.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !