סופרמנשן, מצרים עם ראנולף וג'וזף פיינס, סטודיו 54, יום הבחירה 2, פינקי מלינקי 2, פתאום 30, סינגהאם הקטן 2
חדש בטלוויזיה – יום שני, 22 באפריל, 2019 / שי שגב

סופרמנשן SuperMansion, סלקום TV

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 03 בפברואר, 2017, בשעה 23:35 בערוץ 1

22:00 מצרים עם ראנולף וג'וזף פיינס | Egypt With The World's Greatest Explorer, ערוץ נשיונל ג'יאוגפיק


מיני סדרה בת 3 פרקים. החוקר סר ראנולף פיינס ובן דודו - השחקן ג'וזף פיינס יוצאים למצרים בעקבות מסעו המפורסם של סר ראנולף משנת 1969 לאורך נהר הנילוס.

22:05 סטודיו 54 | Studio 54, ערוץ Hot8 + ערוץ Hot VOD


המועדון האגדי, סטודיו 54, פעל במנהטן במשך פחות משלוש שנים לפני יותר מארבעים שנה, אבל הדיבור עליו מעולם לא נפסק. המועדון שחולל מהפכה בחיי הלילה של ניו יורק היה מקדש של נהנתנות ואקסטזה, ומשך אליו את כל היפים, הנוצצים, המצליחים, הצעירים וחסרי המנוח. סטודיו 54 היה המוקד ההדוניזם של שנות השבעים - מקום שלא רק הגדיר מחדש את המושג מועדון הלילה, אלא גם סימל תקופה שלמה. 40 שנים לאחר שנפתח המועדון לראשונה, סרט תיעודי זה מספר את הסיפור האמיתי מאחורי המועדון הגדול ביותר. בראיון עם אחד המייסדים, איאן שרייגר, הוא מספר לראשונה גם את סיפור קריסתו של המקום שהצליח יותר מדי. ארה"ב, 2018.

יום הבחירה 2 | 2 Selection Day, נטפליקס | Netflix


עונה שנייה לסדרת הנוער ההודית. שני אחים בני עשרה, בעלי כישרון גדול בקריקט, נחושים לממש את שאיפותיהם ואת עצמם ונאבקים לשם כך באביהם השתלטן ובמערכת שמנסה להכשיל אותם בכל רגע.

פינקי מלינקי 2 | 2 Pinky Malinky, נטפליקס | Netflix


עונה שנייה לסדרה המשעשעת והמונפשת לילדים. פינקי מלינקי תמיד רואה את חצי הכוס המלאה, גם בכל הקשור לעובדה שנולד כנקניקייה. ביחד עם חבריו הטובים, הילד הקטן והארוך הזה לוקח ביס גדול מהחיים.

פתאום 30 | i13 Going on 30, נטפליקס | Netflix


קומדיה רומנטית. נערה חנונית מתאכזבת קשות ממסיבת יום ההולדת שלה ומביעה משאלה: להיות בת 30. למחרת, היא מתעוררת ומגלה שהוזנקה 17 שנים קדימה. שחקנים: ג'ניפר גארנר, מארק ראפלו, ג'ודי גריר. במאי: גארי וויניק. 98 דקות, ארה"ב, 2004.עונה שנייה לסדרה המונפשת לילדים אודות הילד הבלש ההודי.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !