עד עצם היום, הזה, כאוס, משחק ביתי, חיה, קשר קטלני, זעם של אמא, תוכניות גדולות, בין שני מטבחים
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 22 במאי, 2019 / שי שגב

עד עצם היום הזה | Once Upon a Time, סלקום TV


סדרת הפנטזיה שבה כל האגדות והסיפורים קורים באותו יקום ומשפיעים זה על זה.

כאוס | American Chaos, סלקום TV


סרט תיעודי. הניסיון להבין מדוע דונלד טראמפ זכה לתמיכה גדולה כל כך, שהביאה לבחירתו המפתיעה לנשיאות.

משחק ביתי | Home Ground, ערוץ Hot VOD


סדרת דרמה נורבגית שנוצרה על ידי יוהאן פאסטינג ("Roeng") עבור רשת NRK1. אחרי שקבוצת כדורגל שעלתה ליגה מאבדת את המאמן שלה רגע לפני פתיחת העונה, הלנה מיקלסן – מאמנת שהובילה את קבוצת הכדורגלניות שלה להישגים מדהימים – מקבלת הזדמנות היסטורית להפוך למאמנת הראשונה של קבוצת גברים. בדרך היא עוקפת שחקן שאפתן שחושק בתפקיד, ומגלה עד כמה קשה להצליח במועדון הגברי האקסקלוסיבי של עולם הכדורגל.

חיה | Beast, ערוץ Yes VOD


דרמת מתח. לראשונה בחייה מתאהבת צעירה מקהילה מבודדת בגבר מסתורי. כאשר הוא נחשד במעורבות ברצח, היא צריכה לבחור האם לבטוח בו וללכת אחרי לבה או להקשיב לאזהרות משפחתה. שחקנים: ג'סי באקלי, ג'וני פלין. במאי: מיכאל פירס. בריטניה, 2017.

קשר קטלני | Kin, ערוץ Yes VOD + סלקום TV + ערוץ Hot Cinema2


אקשן. נער שמצא נשק בעל יכולות מיוחדות ואחיו, שזה עתה השתחרר מהכלא, נאלצים להימלט על נפשם, כשבעקבותיהם רודפים פושע אכזר, סוכנים חשאיים וחיילים מכוכב אחר. שחקנים: מיילס טרוטיט, ג'ק ריינור, ג'יימס פרנקו, זואי קרביץ. במאים: ג'ונתן בייקר, ג'וש בייקר. ארה"ב, 2018.

זעם של אמא | Furie, נטפליקס | Netflix


סרט מתח ופעולה אסייתי. מאפיונרית לשעבר (ורוניקה נגו, "בהיר"), שבתה נחטפה על ידי רשת לסחר באיברים, נאלצת לחזור לחיי הפשע האלימים. במאי: לה-ואן קייט. 110 דקות, וייטנאם, 2019.

תוכניות גדולות 10+15 | 10+15 Grand Designs, נטפליקס | Netflix


סדרת ריאליטי. המנחה קווין מקלאוד פוגש את האנשים שבונים את הבתים שלהם בעצמם בכישרון רב ומלווה אותם בכל שלב ושלב בתוכניות השאפתניות שלהם.סרט תיעודי. גבריאלה קמארה, הבעלים של מסעדת 'קאלה' במקסיקו סיטי, פותחת מסעדה אחות בסן-פרנסיסקו - עם תפריט דומה ועם מטבח יוצא דופן - שמוכן לקבל כל אחד.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !