בית השקרים 4, רק להוסיף דבש, פינג פונג, חיילים על ארבע
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 22 ביולי, 2015 / שי שגב

22:00 בית השקרים 4 | House of Lies 4, ערוץ Hot פלוס


העונה החדשה של הקומדיה בכיכובם של דון צ'ידל (סרטי "אושן", "איירון מן") וקריסטן בל ("ורוניקה מארס", "לשבור את הקרח"). במרץ האחרון, הזמינה הרשת עונה חמישית של הסדרה. בסיום העונה הקודמת, מארטי (צ'ידל) המדוכדך נותר לבדו אחרי ביקור מהסוכנים הפדראליים. ספוילר - בפתיחת העונה החדשה, שהותו הקצרה בבית הסוהר מותירה את ג'ני (בל) לאסוף את השברים של החברה הגוועת והמושמצת, תוך כדי הריונה המתקדם. הלקוחות אמנם בורחים, אבל כשמארטי חוזר לעניינים, הוא חדור מטרה לנצח את המתחרים, בכל מחיר.

22:00 רק להוסיף דבש | Now Add Honey, ערוץ Hot פאן


קומדיה משפחתית תוססת מתוצרת אוסטרליה. החיים המסודרים של בני משפחה נורמאלית מהפרברים מתהפכים, כאשר מגיעה לגור איתם קרובת משפחה – כוכבת קולנוע צעירה ויפהפייה. שחקנים: רובין באטלר, לוסי פריי, פורטיה דה רוסי, בן לואסון, המיש בלייק. בימוי: וויין הופ. אוסטרליה, 2015. עלילה חלשה עם הומור דל וצפוי. ציון:
 


22:00 פינג פונג | Ping Pong, ערוץ 8


ציון לשבח – פסטיבל בומביי 2012. שמונה שחקנים, בני 703 במצטבר, מתחרים באליפות העולם לטניס שולחן למתמודדים בני 80 ומעלה הנערכת במונגוליה הפנימית. הסרט מדלג בין רגעים סאטיריים להתרחשויות מרגשות, עתירות מתח, דרמה ופעולה, וחושף באופן ישיר וכנה את חייהם הפרטיים של השחקנים, עם כל התקוות, החרטות ותחושת הכאן ועכשיו הכרוכים בהזדקנות.

22:00 חיילים על ארבע | Dogs of War, ערוץ לייפטיים


סדרה חדשה המפגישה עם גברים ונשים אמיצים ש'החבר הכי טוב' החדש שלהם הוא הסיכוי הכי טוב לצאת מהחשכה אליה נפלו בעת שירותם הצבאי. ג'ים ולינדזי, חייל לשעבר ואשתו גילו כי גידול כלבים עוזר לג'ים להתמודד עם הפוסט טראומה (PTSD) שנגמרה לו עקב שירותו הלא פשוט בצבא האמריקני. הם החליטו לפתוח כלבייה שהיא גם עמותה ללא כוונות רווח. הם מאמצים כלבים בלתי רצויים שעומדים להיות מורדמים על ידי העירייה, משקמים אותם ומצוותים אותם ליוצאי צבא שסובלים גם הם מטראומות בעקבות שירותם ומתקשים להתרגל לחיים האזרחים. כך כולם מרוויחים, הכלבים מקבלים בית חם ואוהב, החיילים מקבלים אהבה ללא תנאים, ויחד עם טיפול פסיכולוגי מקיף, הם מקבלים את התמיכה לה הם זקוקים.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !