סנופי וצ'ארלי בראון: פינאטס – הסרט, NCIS 13, שעה של גיבורים, ערכו של אדם, משחקי שלטון
חדש בטלוויזיה – יום שבת, 22 באוקטובר, 2016 / שי שגב

10:00 סנופי וצ'ארלי בראון: פינאטס – הסרט | The Peanuts Movie, ערוץ Yes5


הסרט מבוסס על סדרת הקומיקס המצליחה ביותר של צ'ארלס שולץ. סנופי, הכלב האהוב בעולם, יוצא אל משימה גדולה- מרדף בשמיים אחר האויב - הברון האדום. במקביל חברו הטוב, הילד צ'ארלי בראון, מתאהב בנערה ג'ינג'ית חמודה והוא מוכן לעשות הכל בכדי לכבוש את ליבה. הבעיה היא שהוא לא יודע איך, ולכן סנופי ושאר חברי החבורה, מחליטים לשלב כוחות, במטרה להשיג לו את האהבה המיוחלת. קולות עברית: אייל ליטוין, אילה פלדמן, מאיה געש. במאי: סטיב מרטינו ("עידן הקרח: יבשת בטיסה"). ארה"ב, 2015. סרט צבעוני ומלא שמחת חיים. מחווה לקלאסיקה נוסטלגית שמתאימה לילדים ולמבוגרים כאחד. ציון:
 


21:45 NCIS 13, ערוץ Hot זון


דרמת הלהיט המשטרתית הבטיחה את חידושה לשתי עונות נוספות ושמירה על תואר הדרמה הנצפית ביותר בעולם. ספוילר - אפילו הגברת הראשונה של ארה"ב, מישל אובמה, לא פספסה הזדמנות להגיח להופעת אורח העונה ותופיע (בתפקיד עצמה, כמובן) בפרק ה-22. זו היא העונה האחרונה של אחד הכוכבים הוותיקים בסדרה, מייקל ווית'רלי ("מלאך שחור") שגילם את אנתוני דינוצו מאז עליית הסדרה לאוויר. מלבד אובמה, תתארח העונה גם סקוטי תומפסון ("הרשימה השחורה") שחוזרת לתפקידה כג'ין, חברתו לשעבר של טוני. בפרק ה-12, פרק קרוסאובר מיוחד עם "NCIS ניו אורלינס". בפרק מתארח גם טיילר ריטר (בנו של כוכב "שלושה בדירה אחת", ג'ון ריטר המנוח) בתור אחיה של אבי.

22:00 שעה של גיבורים | The Finest Hours, ערוץ Yes4

לפרטים נוספים, ראו יום שלישי, 18 באוקטובר, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Hot גולד

22:00 ערכו של אדם | The Measure of a ManLa Loi du marché, ערוץ Yes3


דרמה זוכת פרס השחקן בפסטיבל קאן. לאחר שנתיים של חיפושי עבודה, מתקבל תיירי לתפקיד איש ביטחון בסופר גדול. במהרה הוא מגלה שהתפקיד מציב בפניו דילמה מוסרית לא פשוטה. שחקנים: וינסן לינדון, קארין דה מירבק. במאי: סטפן בריזה. צרפת, 2015. סיפור אישי, אינטימי וקטן המתאר את מצב האנושות כולה במאה ה-21. ציון:
 


22:00 משחקי שלטון | The Ides of March, ערוץ לייפטיים


דרמה פוליטית. מייק מוריס הוא מושל המתמודד על ראשות המפלגה הדמוקרטית בימים האחרונים של המרוץ המקדים לבחירות נשיאות ארה"ב. הסרט מתמקד בסטיבן מיירס -
 צעיר מבטיח ומנוסה, שעובד במסע הבחירות של מייק בתור מזכיר העיתונות. בעיצומה של מערכת הבחירות הסוערת סטיבן מוצא עצמו מעורב בסקנדל פוליטי המאיים על עתידו, ומחייב אותו לבחור בין עקרונותיו לקריירה. סטיבן מגלה כמה מלוכלך יכול להיות המשחק הפוליטי ושאין חברות בין עיתונאים לאנשים בפוליטיקה, רק יחסי עבודה. בימוי: ג'ורג' קלוני. שחקנים: ריאן גוסלינג , ג'ורג' קלוני, פיליפ סימור הופמן. ארה"ב, 2011. דרמה עם שחקנים נפלאים בסיפור מעניין, אך לא משנה חיים. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !