7.39, רקדניות קטנות 6, מלך העקרבים 4, אקס מכינה, מרוץ נגד הזמן, אנשים חכמים, אחותי היפה, מתנקש על הכוונת, משחררי המחנות
חדש בטלוויזיה - יום שבת, 23 בינואר, 2016 / שי שגב

14:20 7.39 | The 7.39, ערוץ Hot דרמה


דרמה רומנטית. גבר ואשה מאורסת נוסעים מדי יום לעבודה באותה רכבת. השיחה היומית ביניהם הופכת לרומן, שאותו מסתירים השניים מבני זוגם. שחקנים: דייויד מוריסי, שרידן סמית. בימוי: ג'ון אלכסנדר. בריטניה, 2014.

16:00 רקדניות קטנות 6 | Dance Moms 6, ערוץ לייפטיים


אבי לי מילר, האישה הכי שנויה במחלוקת בטלוויזיה חוזרת לסטודיו כדי להמשיך ולחנך את הדור הבא של רקדניות מוכשרות ולהתמודד עם אימהות תאבות הבצע. אז מה קרה עם הגברת מאז שנגמרה העונה הקודמת? מילר הואשמה לאחרונה ב-20 אישומים שונים של הונאה עם אופציה לקנס של 5 מיליון דולר, שעליהם כמובן השיבה ב'לא אשמה'. בעת צילומי העונה הנוכחית בלוס אנג'לס איימה על האימהות והבנות שכל מי שתעז לדבר על ענייניה הכספיים בפומבי יועף מהתוכנית. בנוסף, מילר הגיעה השנה להסכם פשרה כספי מכובד עם קלי היילנד, אימא של פייג', שתבעה אותה לאחר שהשתיים נכנסו לקטטה בזמן צילומי התוכנית. מילר, שאמורה לגונן על הילדות הצעירות והרגישות שעדיין מתפתחות, חשופה לביקורת רבה ומואשמת לא פעם בבריונות ובטקטיקות אכזריות. עם זאת, יש רקדנית אחת ומיוחדת שזוכה לתמיכתה ואהבתה של מילר וזו היא מאדי זיגלר, הכוכבת הכי גדולה שפרצה מהסדרה וזכתה לככב בקליפים של SIA ובימים אלה מצטלמת בניו-יורק לסרט חדש בשם "The Book of Henry", בבימויו של קולין טרוורו ("עולם היורה").

16:45 מלך העקרבים 4 | Scorpion King 4: Quest For Power, ערוץ Hot פאן


פנטזיית הרפתקאות, הרביעי בסדרת הסרטים. לאחר שנבגד על ידי חבר קרוב, מתיאוס יוצא להילחם נגד יריב מר, שיעשה הכל כדי לשחרר כוח עתיק ומסוכן. שחקנים: ויקטור וובסטר, וויל קמפ. ביים: מייק אליוט. ארה"ב, 2015.

20:10 אקס מכינה | Ex Machina, ערוץ Hot גולד


מותחן מדע בדיוני בריטי, שהוא סרטו הראשון כבמאי של הסופר והתסריטאי, אלכס גארלנד ("החוף", "28 ימים אחרי"). עלילת הסרט עוסקת בנושא הבינה המלאכותית, ומתארת את סיפורו של כיילב (דוהמנל גליסון, "כל הזמן שבעולם"), מתכנת צעיר בחברה גדולה שמנהלת את מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם. יום אחד כיילב מתבשר שזכה בתחרות שערך מנכ"ל החברה בין העובדים, והפרס הוא בילוי באחוזה הפרטית המדהימה והמבודדת של המנכ"ל במשך סוף-שבוע שלם. כיילב מרוצה מההזדמנות שנפלה בחיקו להתוודע מקרוב אל המנכ"ל הגאון המסתורי. הוא עולה על מסוק פרטי שלוקח אותו אל אזור הררי מבודד ויפהפה. שם המנכ"ל מגלה לו שאין המדובר ממש בחופשה תמימה, אלא בהשתתפות בניסוי חדשני שלו באינטליגנציה מלאכותית, ובמסגרתו הוא יצר רובוטית בדמות בחורה יפה. הוא מבקש מכיילב שישוחח איתה על מנת לבחון את רמת התבונה שנרכשה, אך כיילב מגלה אט אט שיש לה רגשות אנושיים ואף מתחיל להימשך אליה. הוא מגיע למסקנה הקשה שהכליאה שלה במתקן של המנכ"ל היא בעצם התעללות. שחקנים נוספים: אלישיה ויקנדר, סונויה מיזונו, קורי ג'ונסון, אוסקר אייזק. בימוי: אלכס גארלנד. בריטניה, 2015. סרט מהודק ועשוי היטב, אחד מן הסרטים המסקרנים של השנים האחרונות. ציון:
 


22:00 מרוץ נגד הזמן | Getaway, ערוץ Yes4


אקשן. כדי להציל את אשתו שנחטפה, צריך נהג מירוצים לשעבר למלא דרישותיו של חוטף מסתורי. בין השאר מוטלת עליו משימה לגנוב מכונית, ויחד עם נערה צעירה שמצטרפת אליו, לצאת בעקבות הוראות החוטף. שחקנים: אית'ן הוק, סלינה גומז, ג'ון וויט. במאי: קורטני סולומון. ארה"ב, 2013. סרט מתיש וחד-גוני, עריכה בלתי הגיונית אל מול דיאלוגים בלתי מובנים. אה כן, גם חסרה עלילה. ציון:
 


22:00 אנשים חכמים | Smart People, ערוץ לייפטיים


דרמה רומנטית. פרופסור עושה את המוות לסטודנטים שלו מאז נפטרה אשתו האהובה. גם בתו, נערה צעירה ושנונה, סובלת מחוסר הסבלנות שלו. לאחר תאונה הגורמת לו זעזוע מוח הוא נהיה אדם חדש ומשתנה. הוא מתאהב ברופאה המטפלת בו, סטודנטית שלו לשעבר ומנסה לכבוש את ליבה, אך היא לא בדיוק קונה את ההצגה החדשה. שחקנים: דניס קוויד, שרה ג'סיקה פרקר ("סקס והעיר הגדולה"), אלן פייג' ("ג'ונו"). במאי: נועם מורו. ארה"ב, 2008. שחקנים טובים ויש גם כמה בדיחות, אך העלילה דקה כחוט השערה ולא מספקת. ציון:
 


22:00 אחותי היפה | My Lovely Sister, ערוץ הקולנוע הישראלי


אגדה מרוקנית יהודית מודרנית המתרחשת דווקא בישראל של היום. זהו סיפור אהבה על משולש בין ראמה הפרימיטיבית ומלאת אמונות תפלות (אוולין הגואל) ורוברט בעלה גס הרוח (משה איבגי), לרוח רפאים הרודפת אותם בדמות אחותה היפה של ראמה, מרי (ריימונד אמסלם), שמתה מכאב הנידוי, רק בגלל שהלכה אחר צו ליבה וחיה עם ערבי. ראמה ורוברט יצטרכו לעבור מסע רגשי, תשוקתי ומצפוני עם רוחה של מרי בכדי שיוכלו להתאהב ולקבל שוב האחד את השני. אגדה סוריאליסטית המתרחשת בין שיכוני העוני של פרברי ישראל, זהו גם סיפור פוליטי על חיבור בין עמים דרך הרגש. במאי: מרקו כרמל. ישראל, 2011.

22:00 מתנקש על הכוונת | The Gunman, ערוץ Hot גולד

לפרטים נוספים, ראו יום שבת, 16 בינואר, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Yes4

22:10 משחררי המחנות | The Liberators: Why We Fought, ערוץ ההיסטוריה


סרט תיעודי המגולל את סיפור שחרור מחנה הריכוז דכאו ב-29 באפריל, 1945. בלב הסרט, ראיונות מצמררים עם מעט הניצולים ששרדו - אסירים לשעבר במחנה, וכן חיילים שנטלו חלק בפעולת השחרור. רגע השיא של הסרט מגיע, כשאחד ממשוחררי דכאו, פוגש את החייל ששחרר אותו. המרואיינים משתפים לראשונה בפומבי את החוויות הקשות שהיו מנת חלקם בזמן שחרור מחנה דכאו, שעיצבו וממשיכות לעצב את חייהם כיום. בסרט, צילומים נדירים בצבע של האירועים הדרמטיים שהתחוללו סביב שחרור מחנה דכאו, שטרם ראו אור עד היום.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !