טקס האוסקר ה-87 + השטיח האדום, כלה עשירה כלה ענייה, טפיה: סיפורו של מתאגרף, בניית הנאציזם 2
יום שני, 23 בפברואר, 2015 / שי שגב

01:00 השטיח האדום + טקס האוסקר ה-87 בשידור ישיר, ערוץ Yes 12345 + ערוץ Hot גולדהספירה לאחור הסתיימה. הגיע הזמן לשטיח האדום, לשמלות המפוארות, הכוכבים הגדולים, הבדיחות, הנאומים, ההתרגשות והחגיגה לכל הסרטים והאנשים שעשו את השנה. הטקס הנוצץ ביותר של עולם הקולנוע, והשנה ינחה אותו בפעם הראשונה, ניל פטריק האריס.

19:05 כלה עשירה כלה ענייה | Rich Bride, Poor Bride, ערוץ CBS ריאליטי


הסדרה עוקבת אחר זוגות בדרך אל החתונה המושלמת, כאשר מטרתם היא לעמוד בתקציב שהגדירו. מבחירת הלוקיישן המושלם, העיצוב, הקייטרינג וכיצד סבלנותם עומדת למבחן. האם יוכלו להגיע להסכמה תחת המגבלות התקציב?

22:00 טפיה: סיפורו של מתאגרף | Tapia, ערוץ Yes דוקו


הכירו את ג'וני טפּיה, 5-פעמים אלוף עולם באגרוף. הצלחתו חסרת התקדים עומדת בצלהּ של התמכרות קשה והפכפכה לסמים, שהקטליזאטור הראשי שלה היה האונס הברוטאלי והרצח של אמו, כשהיה בן 8 בלבד. זהו סיפורו הדרמטי של אחד המתאגרפים הגדולים ביותר של זמננו – בזירה ומחוצה לה. בימוי: אדי אלקזאר. 82 דקות, ארה"ב, 2013.

22:00 בניית הנאציזם 2 | Nazi MegaStructures 2, ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק


במהלך ניסיונם להשתלט על העולם, הנאצים בנו ציוד צבאי ויצרו אמצעים טכנולוגיים אכזריים שהיו מהגדולים והקטלניים בהיסטוריה. הם יצרו מכונות טרור, רובים מתקדמים וכמה כלי נשק מקוריים להשמדה המונית, כדי לשלוט באומה, להשתלט על היבשת ולנצח במלחמה. במהלך שישה פרקים, השרידים של כמה מן המבנים והכלים השאפתניים של היטלר, סיפוריהם של המהנדסים שעבדו עליהם, וההשפעה שלהם על שדות הקרב לנצח.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !