שודדים וגנבים, השטיח האדום של טקס פרסי הבילבורד 2016, מתה על בשר
חדש בטלוויזיה - יום שני, 23 במאי, 2016 / שי שגב

20:20 שודדים וגנבים | Robbed, Raided, Reunited, ערוץ CBS ריאליטי


בכל דקה נתונה מתבצעת פריצה ברחבי בריטניה. עבור הקורבנות זו חוויה מורטת עצבים, הכוללת את אובדן רכושם, אשר לעתים קרובות בעלי ערך סנטימנטלי. סדרה זו מציגה את הרגעים החמים בהם האנשים מתאחדים עם פריטים גנובים שלהם.

22:15 השטיח האדום של טקס פרסי הבילבורד 2016, ערוץ !E 


ג'וליאנה רנסיק ומומחי האופנה של הערוץ מגיעים לשטיח האדום של טקס פרסי המוסיקה של בילבורד., המפרסם את מצעדי המוסיקה החשובים בארה"ב. בניגוד לפרסים אחרים שניתנים על ידי חברי אקדמיה או בהצבעת קהל, פרסי הבילבורד ניתנים לאמנים המצליחים ביותר, כשההצלחה נמדדת על פי נתוני המכירות, ההורדות וההשמעות שלהם. הטקס נחשב לאחד החשובים בתעשייה, יחד עם הגראמי ופרסי המוסיקה האמריקנים. בשנה שעברה, טיילור סוויפט הייתה המנצחת הגדולה של הטקס, כשזכתה בלא פחות מ-6 פרסים, ביניהם פרס האמן המצליח (Best Artist) לשנת 2015. השנה סוויפט ודה וויקנד זכו במספר המועמדויות הגבוה ביותר עם 7 לכל אחד, ואדל אחריהם עם 5 מועמדויות.

22:00 מתה על בשר | Need for Meat, ערוץ Yes דוקו


האם אנחנו מכורים לבשר? מאריין פרנק היא גם עיתונאית אוכל ואשת טלוויזיה, וגם-אמא צעירה מאמסטרדם, שכמו רבים אחרים: מתה על בשר. אך מדוע תשוקתה לבשר משאירה אותה עם תחושות אשם כבדות כל-כך? ומדוע בעצם היא (ואנחנו) אוחזים בקונספציה שונה כל-כך בין החיה עצמה לבין פרוסת הבשר שמגיעה לצלחת?
הדילמה בין התאווה שלה לבשר לבין הרצון שלה להיות אדם יותר טוב, מניעה אותה לקבל תשובות. במסגרת מסע אישי אמיץ, פוקח עיניים וגם משעשע, מאריין מחליטה להילחם בהתמכרות שלה לבשר: היא מתחילה לעבוד כמתלמדת בבית-מטבחיים, במקביל לטיפול פסיכולוגי שהיא עוברת כדי להיגמל מהמנהג שמפריע לה. היא פוגשת גם נוירולוגים, צמחוניים, מפתחי בשר מלאכותי, 100,000 תרנגולים מתעשיית הבשר, שֶׁף סקסי, ואת הבת שלה, סאלי, שנמנעת מבשר. ואז מגיע היום בבית המטבחיים, שבו היא אמורה לקחת רובה ולהמית פרה. האם תצליח לרפא את ההתמכרות שלה או שמא תשלים עם היותה קרניבורית מושבעת? בימוי: מאריין פרנק. 74 דקות, הולנד, 2015.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !