עבירה, סקס שקרים וצהובונים
חדש בטלוויזיה - יום חמישי, 23 ביולי, 2015 / שי שגב

22:00 עבירה | Felony, ערוץ Yes4


מותחן חזק ועוצמתי. בדרכו חזרה מבילוי עם חברים, פוגע שוטר מוערך עם מכוניתו בילד. שני השוטרים המוקפצים לזירת האירוע חלוקים בדעתם בנוגע לאופן הטיפול במקרה. האחד מעוניין להגן על עמיתם ולהסתיר ולטייח את העבירה ואילו השני חושב שעליהם לספר את האמת. כמה זמן יצליחו השלושה לחיות עם הסוד הגדול? שחקנים: ג'ואל אדגרטון, טום ווילקינסון. במאי: מת'יו סביל. אוסטרליה, 2013. 
התסריט מביא עימו את כל המורכבויות המוסריות הגלומות בתפקיד שוטר, תוך כישרון קולנועי נדיר של השחקנים, ומונע על רקע הפסקול העדין של בריוני מרקס. אם יש אי אלו הסתייגויות לגבי הסרט, הן נובעות מריבוי הסופים הרבים בסיום הסרט, שנמנע מלקבוע מוסר השכל או טוויסט יוצא דופן. ציון:


22:50 סקס שקרים וצהובונים | Sex, Lies and Tabloids, ערוץ 8


מפתיע לגלות את האינטרסים העומדים מאחורי תמונות הידוענים בעיתונות הצהובה בארה"ב ובאירופה. סיפור התפתחותם של הצהובונים – הטבלואידים - הפופולאריים כל כך בארה"ב ובאירופה, מאז ימיהם הראשונים ברחוב פליט הידוע ועד אתרי הרכילות והבלוגים של ימינו. ARTE ,2015.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !