צוות ג'ונגל - כח הצלה: הסרט, סופר ראביט, רודן, הפלגת המסתורין, מילה זו מילה, אל האור, גבירתי הנאווה, דרך ארוכה, אבא אימא תורם ילד, צלמוות
חדש בטלוויזיה – יום חמישי, 23 באוגוסט, 2018 / שי שגב

צוות ג'ונגל - כח הצלה: הסרט | The Jungle Bunch, ערוץ Yes VOD


מוריס הפינגווין הוא בכלל מאסטר קונג-פו וטיגריס בנשמה. יחד עם חבריו בצוות הג'ונגל, עליהם למנוע מאיגור הקואלה המרושע מלבצע את תוכניתו הזדונית להרוס את הג'ונגל. דיבוב לעברית: צביקה פורמן, ענת ניב, עמי מנדלמן. במאי: דיוויד אלו. צרפת, 2017.

סופר ראביט | Rabbit School, ערוץ Yes VOD


מקס, הארנב העירוני השובב, נשלח לבית ספר מיוחד שבו התלמידים שומרים על ביצת זהב קסומה. כשהוא מנסה לשוב אל העיר, הוא נתקל בסכנות ולומד על חברות אמיתית. דיבוב לעברית: יהונתן מגון, מייה קדוש. במאי: אוטה פון מונצ'ו-פול. גרמניה, 2017.

רודן | Rodin, ערוץ Yes VOD


דרמה ביוגרפית על חייו של הפסל הצרפתי הנועז, אוגוסט רודן. בתקופה בה עובד רודן על יצירותיו הידועות ביותר, מתפתח רומן סוער בינו ובין האמנית קאמי קלודל. שחקנים: ונסן לינדון, איזיה היגלן. במאי: ז'אק דואיון. צרפת, 2017.

14:50 הפלגת המסתורין | The Mystery Cruise, ערוץ AMC


מסתורין. משחק תעלומת רצח על סיפונה של אוניית פאר. שחקנים: גייל אוגריידי, מישל האריסון, ונוס טרזו. במאי: דאגלס באר. ארה"ב, 2013.

22:00 מילה זו מילה | Word is Bond, ערוץ Yes דוקו + Yes VOD


מוזיקת הראפ, שנולדה ברחובות של דרום הברונקס, הפכה כבר מזמן לתופעה גלובלית בזכות המשוררים הצעירים של ניו יורק, שעזרו להפיץ את הדיאלקטיקה של הניבים המקומיים בכל רחבי הגלובוס. הסרט הקצבי מביא אל המסך את סיפור הוורבליות של מוזיקת הראפ, עוסק בנסיבות החברתיות שיצרו אותו ובביקורות שמופנות כלפי הז'אנר. נאס, ראקים, ג'יי קול, ברדר עלי וראפרים נוספים מהשורה הראשונה מדברים על הצדדים השונים של מוזיקת הראפ, לצד אנימציות יפיפיות השזורות בסרט וקטעי ארכיון מקליפים ומהופעות היסטוריות. בימוי: סשה ג'נקינס. 87 דקות, ארה"ב, 2018.

22:00 אל האור | Radiance | Hikari, ערוץ Yes3


דרמה מרגשת, זוכת פרס בפסטיבל קאן. בחורה צעירה המנגישה סרטים עבור לקויי ראיה פוגשת צלם שמאבד בהדרגה את ראייתו. דרך ההתבוננות בתצלומיו היא זוכה לראות את צד אחר של העולם שהיה חבוי מעיניה. שחקנים: איאמה מיסאקי, מאסאטוסי נאגסה. במאית: נעמי קאווסה. יפן, 2017.

22:00 גבירתי הנאווה | My Fair Lady, ערוץ Yes3


גרסתו הקולנועית של הבמאי ג'ורג' קיוקור למחזמר המצליח כבשה את טקס האוסקר עם 12 מועמדויות ושמונה זכיות, כולל הסרט, הבמאי, השחקן הראשי, התסריט וכמובן המוזיקה הטובים ביותר. העלילה, המבוססת על 'פיגמליון' של ג'ורג' ברנרד שו, מתארת את ניסיונותיו של פרופסור סנוב לחנך וללמד מוכרת פרחים פשוטה להתנהג כאצילה, כאשר עם התקדמות הלימודים, השניים מתאהבים. הסרט נכלל ברשימת 100 הסרטים הטובים בכל הזמנים של מכון הסרטים האמריקני, ונחשב לאחד המיוזיקלס האהובים, הזכורים והמצוטטים בתולדות הקולנוע. שחקנים: רקס הריסון, אודרי הפבורן. ארה"ב, 1964.

22:00 דרך ארוכה | A Walk In The Woods, ערוץ Hot Gold

לפרטים נוספים, ראו יום שישי, 19 באוגוסט, 2016, בשעה 22:00 בערוץ Yes4

22:30 אבא אימא תורם ילד | Father Mother Donor Child, ערוץ Hot8


כיום, גברים ונשים שאינם יכולים להוליד ילדים פונים למרפאות פוריות ומבקשים תרומת ביציות, או זרע או אפילו תרומת עוברים. אך האם מבינים את ההשלכות של רבייה באמצעות גורם שלישי? הורים, ילדים ותורמים חושפים כיצד משפיעות תרומות זרע וביציות על המשפחה ועל יחידים. המרואיינים מספרים על הקשיים, הפתרונות והמחשבות שלהם בנושא, ועל ההבדל בין תורשה ובין סביבה. אוסטריה, 2017.

צלמוות | Deadwind, נטפליקס | Netflix


סדרת מתח מקורית של נטפליקס. חודשים ספורים לאחר שחוותה אובדן טראגי, הבלשית סופיה קרפי חוקרת רצח של אישה ששימשה כיועצת לחברת בנייה בהלסינקי. שחקנים: פילה ויטאלה, לורי טילקאנן, ג'ני וולאנן.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר