נראה אותך שוטר, דרכון לאלג'יר
חדש בטלוויזיה - יום רביעי, 23 בספטמבר, 2015 / שי שגב

21:40 נראה אותך שוטר | Let's Be Cops, ערוץ Yes2


קומדיית אקשן מטורפת. שני חברים טובים מחליטים לצאת למסיבת תחפושות לבושים כשוטרים. כאשר הם מגלים שאנשים באמת מאמינים שהם אנשי חוק במדים, הם מחליטים להמשיך עם העמדת הפנים. נראה שהתפקיד החדש עושה להם רק טוב, עד שהם מעצבנים את סוחר הסמים הלא נכון... שחקנים: ג'ייק ג'ונסון, דיימון וויינס, רוב ריגל, אנדי גרסייה. במאי: לוק גרינפילד. ארה"ב, 2014. יש כימיה בין זוג השחקנים, אך הסרט לא יודע להשתמש בזה, ונופל בכל פח אפשרי. ציון: 


21:50 דרכון לאלג'יר | N
é Quelque Part | Homeland, ערוץ Yes3


חלומו של פאריד, צעיר צרפתי ממוצא אלג'יראי הוא להיות עורך דין. רגע לפני הבחינות, משפחתו שולחת אותו למולדתו של אביו כדי להסדיר עניין בירוקראטי. בחוסר ברירה וחשק, פאריד נוסע לאלג'יר בתקווה שזו תהיה נסיעה קצרה ועניינית. אולם כשהוא מגיע לשם בן דודו גונב לו את הדרכון ונוסע בשמו לצרפת. בעודו תקוע בארץ הזרה, לומד פאריד לגלות את היופי של המקום, ואת הכוח בהתחברות לשורשים ולעבר. שחקנים: טאופיר ג'לאב, ג'אמל דבוז ("אמלי"), ז'ולי דה בונה. במאי: מוחמד חמידי. אלג'יר, 2013. סרט יפה ויזואלית, נאיבי בעלילה, אך מעורר השראה. ציון: 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !