אחיות, סודות ושקרים
חדש בטלוויזיה – יום ראשון, 23 באוקטובר, 2016 / שי שגב

22:00 אחיות | Sisters | The Nest, ערוץ Yes2


קומדיה. זוג אחיות שמסרבות להתבגר חוזרות לבית ילדותן לאחר שהוריהן מחליטים למכור את הבית. מבואסות מרוע הגזרה הן מחליטות לא להסתפק בהעלאת זיכרונות מהעבר ולערוך מסיבה אחרונה בהחלט, פרועה לחלוטין, אחת שכל השכונה לא תשכח לעולם. שחקנים: טינה פיי, איימי פוהלר, מאיה רודולף, דיאן ווסט. במאי: ג'ייסון מור ("פיץ' פרפקט"). ארה"ב, 2015. הסרט לעיתים משעשע, לרוב גס, אבל הכימיה בין הנשים מביאה ללא מעט צחוקים. ציון: 


22:00 סודות ושקרים | Secrets And Lies, ערוץ Yes3


סרטו המרגש של הבמאי מייק לי היה מועמד לחמישה פרסי אוסקר וזכה בשלושה פרסים בפסטיבל קאן, כולל דקל הזהב לסרט הטוב ביותר ופרס השחקנית לברנדה בלת'ין. אישה שחורת עור מחליטה לאחר מות אמה המאמצת למצוא את הוריה הביולוגיים. היא מופתעת לגלות שהאם היא לבנה, קשת יום, שמסרבת להאמין שזו אכן בתה. בעוד הרגשות גועים, הסודות של כולם נחשפים. שחקנים נוספים: מריאן ז'אן-בפטיסט, טימות'י ספאל. אנגליה, 1996. סיפור מרגש ואנושי, תוך שילוב של פאתוס והומור. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !