צדק לכל, חיבוק של דב, למות בצרפת
חדש בטלוויזיה – יום רביעי, 23 בדצמבר, 2015 / שי שגב

01:05 צדק לכל | Certain Justice | Puncture Wounds, ערוץ MGM


אקשן בכיכובם של דולף לונדגרן וקאנג לי. אחרי שחזר הביתה משירות טראומטי בעיראק, ג'ון מתמודד עם פוסט טראומה עד שהוא רואה 2 ניאו-נאצים מכים זונה ומתערב. עם ויני ג'ונס. במאי: ג'ורג'יו סראפיני. ארה"ב, 2014. תסריט דל ועלוב, אך הכוריאוגרפיה של סצינות האקשן טובה. ציון: 


02:40 חיבוק של דוב | Teddy Bear, ערוץ MGM דרמה אנושית. שרירן עצום מימדים בן 38, עדיין גר עם אמו השתלטנית. בעקבות חתונת דודו הוא עולה על מטוס לתאילנד לחפש את אהבת חייו. עם: קים קולד, דיוויד ווינטרס. במאי: מאדס מאתיסן. דנמרק, 2012. סרט התבגרות מלא פאתוס ורגש. ציון:
 


22:00 למות בצרפת | Dead in France, ערוץ MGM


קומדיית פשע אלימה. תוכניות הפרישה של רוצח שכיר צרפתי מאותגר חברתית נהרסות על ידי בריטי ערמומי בריביירה הצרפתית. שחקנים: סיליה מויר, דארן ברנספורד, לי צ'ייני. במאי: כריס מקמנוס. אנגליה, 2010. הסרט מנסה לחבר בין טרנטינו לגיא ריצ'י, אך בסופו לא משעשע ולא כתוב טוב. ציון:
 

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !