זמן אמיתי עם ביל מאהר 15, ספיישל חצות, רומן אסור בעיראק
חדש בטלוויזיה - יום שלישי, 24 בינואר, 2017 / שי שגב

00:00 זמן אמיתי עם ביל מאהר 15 | 15 Real Time with Bill Maher, ערוץ Hot פלוס


תוכנית אירוח קומית מבית רשת HBO, בהנחייתו של הקומיקאי והסאטיריקן ביל מאהר חוזרת לעונה חדשה. בעונה האחרונה הוא הצית ג'וינט בשידור חי וקרא ללגליזציה של סמים קלים בארה"ב.

22:00 ספיישל חצות | Midnight Special, ערוץ Yes3


דרמת הרפתקאות, המושפעת לא מעט מסרטי המדע בדיוני של שנות השמונים. אב חוטף את בנו, מכת שהחזיקה אותו ומאמינה שהוא המשיח שיציל אותנו ביום הדין המתקרב. בעזרת חבר, הם נמלטים על נפשותיהם מחברי הכת ומהשלטונות שיצאו בעקבותם. שחקנים: מייקל שאנון, ג'ואל אדגרטון, קירסטן דאנסט, אדם דרייבר, סם שפרד. במאי: ג'ף ניקולס ("סערת רוחות"). ארה"ב, 2016. סרט מסקרן, מלוהק היטב ועשיר במיסתורין ודרמה. ציון:
 


22:00 רומן אסור בעיראק | Out of Iraq, ערוץ Yes דוקו


סיפור מעורר השראה על אהבה בלתי אפשרית בעיראק השסועה. נאיף הרביד, מתרגם ערבי בצבא ארה"ב ובטו אלמי, לוחם עיראקי, מתאהבים אחד בשני ונאלצים להסתיר את הרומן ביניהם. ליחסים גלויים בין גברים אין סיכוי בעיראק, כמו שמתאר את זה הרביד – אתה מאבד את החיים שלך. אתה מבייש את המשפחה, אתה מאבד את המשפחה ואת החברים שלך, אתה מאבד כמעט הכל. לכן יש דרכים אחרות להיות הומו, רק בינך לבין אולי האדם האחר. עלילת הסיפור מתקדמת כשנאיף מקבל ויזה לארה"ב ומשאיר את אלמי מאחור. השניים אמנם נפרדים באופן זמני אך נחושים להתאחד יום אחד בארץ אחרת, שבה יוכלו לאהוב אחד את השני בלי חשש. בימוי: כריס מק'קים ואווה אורנר. ארה"ב, 2016.

מדור "חדש ב-TV" מסכם את כל מה שחדש בערוצי הטלוויזיה, בהתאם לעדכונים המתקבלים מגופי התוכן והשידור. לעיתים נופלות טעויות בשל שינויים בלוחות המשדרים - נשמח אם תעדכנו אותנו לטובת הקוראים. כותב המדור מדרג רק את התכנים בהם צפה, אשר לחלקם אף ניתן למצוא ביקורת רחבה ומפורטת בהקלקת שם הסרט. מעוניינים להצטרף לצוות הכתיבה? צרו קשר !